Idomu kokia figura bus madinga?

Turbut eina ish proto todel, kad pinigine “uzhpakali drasko”Nekaltas, apie akiu platinima ir panashias nesamones teko girdeti, tik nesuprantu kam taip save kaliechinti?Nekaltas

matyt, jie, kaip ir temos autorė, yra iš didžiausių pasaulio metropolių ir supranta tai, ko mes vargšai lietuviai nesuprantam, kad sąvoka “mada” apima ir figūros variacijas. ech, reikės su autore pasikonsultuot kaip apsikapoti kojas- labai man jau žemaūgiai patinka, matyt “madinga” Juokiasi

kokios dar madosPavargęs kiekvieno figura pagal individualias organizmo galimybes, genus ir pan. pati nesu pries lieknuma, man aukstas ir lieknas zmogus visada bus grazesnis Drovus gal todel, kad ir pati priklausau toms gretoms.

Tarp kitko viduramžiuose buvo toks kankinimo būdas, norint išgauti prisipažinimą būdavo pririšamos kojos ir rankos ir tempiama į abi puses tai sakau gal ir čia eitų pritaikyti iš bėdos Juokiasi

manau, kad visais laikais grazuoles atrodydavo vis kitaip, bet naturalumas - visada madingiausia.

Na tegul mes ir nuo zhagres ar nuo Zagares nesvarbu, bet ne dundukai. Ash tai nesikonsultuosiu, pampushka nesiversiu(nors madinga busŠypsena)ir koju nesikaposiu idant kazkam gal aukstos moterys “ne fasonas”, bus gerai ir taipŠypsena…tik galvoju, gal autore suklydo ir ne tai norejo pasakyti. Na zhinai, pvz renesanso laikotarpiu dominavo rubensisku formu moterys ir visiems buvo grazhu. Skirtingais laikotarpiais skirtingas grozhio supratimas…

17 amziuj buvo populiaru perukai, nes 20% aukstuomenes/menininku/turtingu manufakturininku sirgo sifiliu ir buwo nuplike Cha cha [skaiciau kazkokiam zurnale siandien] dabar visos kudinas maisto saskaita… greit bus madinga but apkuniu… nes tendencijos juda “ta linkme” [kazkada teko skaitinet kazka, kur buvo aprasyta, kad amerikieciai mus laiko neissivysciusiais, nes dauguma musu esam liekni ir pan. aceit neturim ko valgyt Cha cha]. ziauru, kai pagalvoji, ka gali “mados klyksmas”. o ziauriausia tai, kad jei busi savitas ir skirsies nuo daugumos, tave prades vadinti “nukrypimu nuo normos”, “banglu”, “gejum” ir t.t. ir pan. normaliai sportuok - sakys nebesileisk steroidu. gyvensi sveikai, sakys ka cia blyn stumi - tik gerk. uzsiaugink ilgus plaukus - bent jau bandys duot i galva Cha cha [is praktikos] uzsidesi megztini - sakys kokiu bobuciu laiku cia drabuzius nesioji. vienu zodziu. reiketu tobuleti tolerancijos kryptimi, o ne bandyt tapt “madingais”. kaip kazkas kazkada rase - “reiketu ivest mada negert”. nzn. as teikiu pirmenybe naturalumui (daug ka, naturaliai, nezalojant sveikatos galima pakoreguot, jei jau gamta neapdovanojo) [nors kaip jus pasakytumet - dabar madinga ir banalu sakyt “teikiu pirmenybe naturalumui”…] o apsirengimas… svarbu, kad tvarkingai, patogiai ir kad zmogus gerai jaustusi. vienu zodziu. vejai laukuos, pagavus ikvepima Cha cha

tikrai taip - prisiminkim laikus, kai buvo populiarus korsetai. moterims paprasciausiai blogai issivystydavo vidaus organai. pvz plauciai. to pasekoje “damos” daznai, alpdavo nuo oro trukumo. taciau jos turedavo ypatingai plona liemeni!dabar kazin ar tokias vadintumem grazuolem, turedami savo manekenes Cha cha dabar merginos vemia nuo isitikinimo, kad ju kojos pertrumpos ir krutine permaza Cha cha naturalumas Juokiasi tikrai verta ginco mintis, nes tai jei naturaliai namo gyvenimo budas seslus, apetitu nesiskundziu ir naturaliai apsipirkineju turgui, o sportuoju eidamas iki parduotues alaus? Cha cha

zmogaus galimybes tikrai nera labai ribotos. treniruojantis kuna galima pakeist neatpazistamai. aisq genai daug ka lemia, bet aplinka lemia beveik tiek pat Šypsena

o man gražu tokios čiut čiut turinčios lašinukų Nekaltas

svarbiausia neiseiti is mases ir svorio indekso ribu[ar kaip ten vadinas] , nes tai gali but zalinga sveikatai Šypsena o seip - del skonio nesigincijama. man tai kazkaip virsvoris asocijuojasi su apsileidimu… Nekaltas aisq moteris ir turi but tokia putlute visa Valio bet tai dar nereiskia kad su gelbejimosi ratu ant pilvo. kaip sakoma - geriausiai aukso vidurys… nu bet kad tokio nelabai yr

graziausia figura tai yra mano!Liežuvis na ir kas kad kojos per trumpos, kad tie 4 papildomi kilogramai vis bado akis, ir niekaip nenori nukrist… svarbiausia myleti save ir tada tavo figura visada bus madinga ir graziMirkt

ir ginčytis nesinori, ir patilėti sąžinė neleidžia… ar tu, mergyt, įsivaizduoji, kad vaikinai apie tave, kaip apie protingą, įdomią, kūrybingą asmenybę sprendžia iš to, kokios apimties tavo liemuo? vaikinai taip pat mąstančios būtybės, manau, ir, jeigu pana apie nieką kitą, išskyrus dietas, naujausias soliariumo madas ir naujai atrastą stipresnę peroksido formulę tekalba, nemanau, kad ilgai su ja prabūtų… na, bet visokių žmonių būna…
svarbiausia, manau, sveikai maitintis, sportuoti, tobulinti save, kaip asmenybę, plėsti žinias, būsi ne tik graži, liekna, tvirtai sudėta, bet ir įdomi, gal ir pati apie "figūros madas" kitaip pradėsi galvoti…

Jau tik nereikia griebtis kraštutinumų. Jei mano ūgis žemas o čia kažkas pasakys kad dabar atėjo mada aukštaūgių tai kokiu man būdu išsitempt?O jei esu liekna, o madinga apkūnios tai turiu įvairiais būdais tuos lašinius ant savęs augint? Nu jau ne, esu kokia esu… Rūbus pagal madą rinktis galiu, bet figūra ir ūgis koks duotas toks ir yra.

va visa laika grozio etalonu laikomos merginos ilgom kojom…bet del to savo trumpu koju nesiilginu…durna savoka,madinga, figura…Ufff

hmm idomiai cia dauguma supranta ta pilnesne ir gasdinas del svorio…
jei pilnesne tai butinai su lasiniais? juk siek tiek raumenu ant kaulu ir nebe skeletas o ir raumenys sveria daugiau nei lasiniai…

perdaug raumenu turinti mergina kartais atrodo dar… nu mano subjektycia nuomone baisiau uz trupui riebalo turincia. beto neturet riebalo butu nesamone, nu mazu maziausiai nesveika ir beveik naturaliai neimanoma. o moterim riebalas naturaliai labiau truputi kaupias. as uz naturaluma. aisq pirmenybe teikiu savo kuna prisiziurincioms merginoms Šypsena bet tai kas perdaug tai negerai… nesvarbu ar tai butu raumenys ar riebalas Šypsena o seip… - juk del skonio nesigincijama atrodo…nu nebent skonis kenkia sveikatai… Nekaltas
o seip tos kad ir naturaliai visiskai ne storos gasdina vaikinus bandydamos ilyst i permazus super aptemptus dzinsus. to pasekoje yra matomos ribalines kilmes barankos ties ta vieta, kur baigias kelnes labai zemu liemeniu. o kai dar isvertusios savo mazoli demonstruoja savo koki banalu papuosala bamboj arba atsisedusios puse blogai nuvalyto uzpakalio… Nekaltas o kadangi tokiu yra gana daug, tai ir gimsta visokios idejos, kad apkunios merginos yra karves ar seip kitokio gyvyno vardo verti sutverimai… Nekaltas reikia moket save pateikt. kas is to, kad turi labai dailia figura bet rengies, bendrauji ir savo elgesiu parodai, kad esi kaimietis. viskas, kas yra susije su zmoniu nuomone, kitap “skoniu”, dazniausiai yra ypac subjektyvu ir neapsiriboja tik vienu teiginiu, nes viskas yra konors dalis. reikia ziuret i visuma Mirkt …seip pamastymai po sociu pietu ir uzvalgius juodo sokolado Cha cha

siais metais kiek as girdejau tai lygtai bus madingos truputi turincios mesytes paneles ir moterys, jau isejo tas amzius kai vien eidavo kaip stagarai, juk ir negrazu Cha chaKvankt?

pirma, tendencijos yra sezoninis, ne metinis dalykas. nebūna “šiais metais”, o “šį sezoną” (mados tendencijų sezonai, dar nesuprantantiems, yra du). ir antra, kokiose masinėse informavimo priemonėse ar gerą reputaciją mados srity turinčiose žiniasklaidos priemonėse tai skaitėte. gerai būtų ir link’ai į Vogue, Elle, Marie Claire ar kt. jei jau teigiat nebūtus teiginius, bent rimtą argumentaciją turėtumėte. Tiek Paryžiaus mados savaitė, tiek naujausias Marie Claire nė žodžiu neužsimena apie kažkokias neįprastas figūrų tendencijas, nei ignoruoja tipinių modelio formų.

as nekalbu apie sportininkes, kurios augina raumenis, beja moterims raumenys ne taip jau lengvai uzauga…
bet kazkiek raumenis paryskinus atrodo neblogai ne tokios perkare ir kunas standus, nera jokiu kaip cia vadinta mazoliu ar barankiu…