Idomiausio " Bangos" vyro rinkimu taisykles.

Tai kur gi tie rinkimai? nieko nesuprantu…

Mija kazkur pradingo …

Rasineti bile ka, svarbu kad tik ne i tema - chroniska Bangos forumu dalyviu liga. Vyrai, ar jus galite ka nors pasakyti i tema? Jei pamirsote tema, pasiskaitykite antraste.
Blogai

2 Badas tik nesakyk kad tu ja nesergi.:wink: O del Mijos berods sios temos 4 puslapyje norejo real flowers taigi as ir pasiuliau, jas kada paimti is mano leteneliu.
Taigi pirma atidziai skaityk ka raso kiti, po to "varyk" ok Šypsena

pritariu Neziniukui- teskite ka pradejusios, o ash ish shalies pazhiuresiu… Šypsena

2 raimis 1 ir radiosou
gerai gerai tas vyrishkas solidarumas , tik gal ne cia pataiket - cia vyksta rinkimai Šypsena

O ash kiek gaunu?

Mielos merginos, o jus nemanot, kad jus cia persipyksit visos? Be to mes cia (vyr. g.) pradesim konkuruoti tuoj, blogai baigsis… Cha cha Šypsena Šypsena
Nu jei jau cia uzhsukau siulau save kaip kandidata i pati linsmiausia ir ishkalbingiausia "bangini". :wink: :wink: Širdis Širdis Gėlės GėlėsBučkis na argi ash nezhavus :wink: ?

Tai sakot renkat misterį "BANGA"? H-mm įdomu,pagal ką tos merginos jį išrinks?

o kodel neitraukete beveik vien vyru forma "Sportas"?

Badui .Siuo atveju del paprastumo. Gali buti daug pasiulymu(bet po viena) ivairiems punktams . Kaip nuspresti ka taisyti , o ka ne? Jei pasiulymu nebus , tai ir isigales Tavo mineta diktatura . Vadinasi visos sutinka.Bet pasirinkimo laisve visada turi buti.Visada.

Kur Tu taip skubi Mija? Mes dar tik taisykles aptarinejam!

Elvai.Hm…Tu mane privertei susimastyti. Gal kas zino tiksliai kaip ten su Gyvate yra?

Jooooo kažkaip nutilo, nurimo, išnyko tie rinkimai, o gal jie kur nors paslapčia vyksta !? Aš nekaltas

maciau toki Kaune gal pries 6 metus, ar yra dar tokiu?

Visada tokio norėjau ir norėsiu, nors čia ir BMW…