Idomiausia perskaityta knyga

is tiesu tai ka skaiteme anksciau,labai pakito praejus daugeliui metu.Kazkada griebdavau Main Rida
ir su kokiu malonumu ji skaitydavau,dabar po daugelio metu,"Raitelis be galvos"atrodo kaip vaikiskas kurinys ir net kyla nesuvokimas,kuo si knyga taip patiko anksciau,taciau vienas rasytojas,tiksliau pora jo knygu,net ir dabar mane zavi,nors tikrai atrodo neturetu ir vis delto Marko Tveno "Toma Sojeri ir Hekleberi Fina",galima skaityti ir jau gerokai virs tai knygai skirtu skaitytoju amziaus.Gal tai tik man,gal del to,kad tas suvaikejimas nepraejo,taciau kazkodel sios apysakos mane zavi.
Siaip viena is labiausiai man patikusiu knygu ,yra"Zmogus,kuris juokesi"Neturiu jos dabar,o rodos su malonumu vel perskaityciau,nors ji gana ziauroka.

…vo vo…ir ash shy vejkala studijuoju…blyn…pajnu…

o kokia trecioji knyga? I-finansininkas, II- tiksliai neprisimenu apie jauna teisininka lygtais, o trecioji?

"Stoikas"-jei tik nepainioju(II ar III)

Siuo metu skaitau "14,99 eurai".Knygute ape reklamos bizni.Kartais lyg ir vulgaroka,bet gerokai praplauna musu uzreklamintus smegenis.

O mano visu laiku megiamiausios knygios yra Bulgakovo "Meistras ir Margarita" ir "Alchemikas". Alchemika tai kone mintinai visa moku. bet siaip tai bet kurioje knygoje galima rasti kazka gero…

breznevo trilogija ir vi lenino rastu 36 tomas

dar kartą skaitau islamo istoriją. Verta dėmesio

Man labai istrigo P.Suskindo knyga Kvepalai: vieno zudiko istorijaGerai dabar skaitau S.Parulskio Trys sekundes dangaus teisetai jis ta rasytojo premija gavoTaip

Dideli ispudi paliko "Pasaulis pagal Garpa",o neseniai perskaiciau Samuel Shem "Dievo namai".Ir Apakęs,ir Juokiasi.

Vaikystej mylimiausia knyga buvo-Nezudyk strazdo giesmininko.Iki siol nesuprantu kas mane trauke toje knygoje,bet skaiciau ja daugybe kartu.Kiekvienai nuotaikai savo knyga.Paskutiniu metu radau sau pramoga,rytais gerdama kava paskaitau eiliu knygele-lotynu kalba-cha,nesuprantu ne vieno zodzio,bet skamba graziaiGirtasŠypsena

Pati megiamiausia mano knyga ir skaityta n kartu,tai Marcio Larnio "Grazioji kiaulininke".Cituoju:"Kam pirkti atsargines automobilio dalis,jei gyveni prie gelezinkelio slagbaumo ir gali ju prisirinkti nemokamai"."Saule-seniausia emigrante i Vakarus".

carl sagan ‘demonu apsestas pasaulis’
neskaitant nyces ir korano;] bet jie daugiau savisvietai, o ne idomumui…
ieskoti privacej.

oi daug visokio gerio… Girtas visu neisvardinsi Nekaltas

Rožės vardu Gerai
Sinuche egiptietis
Kleopatros memuarai (2 dalys, asaras liejau…Žliumbia )
Alchemikas
Kvepalai
Sese (siaubiakas Pavargęs )
Paryziaus katedra
Kazkas minejo “Trise valtimi” Gerai
Dauguma “Aukso fondo” knygu, kuriu viena lyg ir ispranasavo Titaniko zuti, kita patiko apie zydu gyvenima, deja nemenu pavadinimo…
Degėsio eilerasciu knygele… lengvi, bet Apkabinimas
Jau nekalbu apie “100 metu vienatves”, visas Remarko knygas, “Meistra ir Margarita”… visi jas mini Šypsena

Is tokiu lengvu moterisku patiko Suzanos Kubelkos knygos “Siandien madam pareis veliau”, “Ofelija mokosi plaukti” ir nusipikau naujausia dali “Pagaliau keturiasdesimt”. Aisku nepakartojamas “Bridzitos Dzouns dienorastis” Juokiasi

Kai buna liudna imu rusiska “Mikes Pukuotuko nuotykiai” - nuotaika garantuota Gerai prikolni eilerastukai ir “vse blizkije i rodnyje krolika” is koto vercia Tūsas

Kol kas tiek sove i galva Šypsena

Prie cia daugelio vardintu man labai patiko Alex Miunthe "Knyga apie San Mikele". Tokia labai shilta knyga, labai patiko.
Visai netycia ja uztikau. Is pavadinimo atrode, kad bus nieko ydomaus, labai apsirikau is pradziu.
Visiems rekomenduoju

nugi man uzkrito pavadinimas, taip ir liko nepamineta Mirkt visai neseniai ja antra karta suvalgiau Šypsena

Gal kas skaitete Lorenzo Carcaterra "Pragaro virtuves vaikezai,arba miegaliai".Net ant virselio uzrasyta "Stulbinanti istorija apie draugyste,istikimybe,kersta".Ko gero,tai vienintele knyga,kurios nenoriu skaityti dar karta.Brrr…Sapnavosi man dar ilgai…

Mano mylimiausia ir mėgstamiausia knyga ly šiol "Meistras ir Margarita" Bulgakovo. Bet tik originalo kalba… Kas kart randi ką nors naujo…

O man po ranka visada yra knyga…V.Kandyba "Kriminalnyj gipnoz"…

E.Maluko knygosTaipGerai