Idomiausia knyga

nu nzn daug faijnu knygu yra…vien is ju “The phantom of the Opera”,“Sofijos pasaulis”“Poliana”“Heroinas”"Valentina&q
uot;ir daug kitu ŠypsenaCha cha

na nzn nes nelabaij knygu skaitove esu ,bet siap is skaitytu patiko Henri Troyat "Egletjeru Seima"Nekaltas

Siajp taj tokia tema jau mazdaug 10 kartu buwo sukurta… Bet man liabiausiai patiko "Alchemikas"… Niu as ja dabar skajtau, bet ziauriai fajna knyga, butinaj paskaityk GeraiTaip

Nu turbut "Raganos", idomi… Liežuvis

Šitos geros, bet "Trim draugams" jos neprilygsta

vaikystej buvau Astridos Lindgren fane. is neseniai perskaitytu knygu man labai patiko Selindzerio "Rugiuose prie bedugnes". dabar skaitau B.Sruogos "Dievu miskas". taip pat nereali knygaGerai o siaip tai yra labai daug tikrai liux knyguTaip

Hugo "Vargdieniai" nors 2000psl., bet labaj Gerai

Geraiah jo, tas taj geras Mirkt

Na mano megstamiausia knyga tai Haris Poteris , Star Wars,ir kitos fantastines knygos!!! Jei kas neskaite siu knygu butinai perskaitykit !Jos yra nuostabios , fantastines knygos!!LabasCha chaNekaltasApakęs

Kur ritasi siuolaikinis jaunimas neregia neruko tik knygas skaito Cha cha

Apsakymas "Baskervilio vilkas" Taip

man labiausiai patiko "kleopatros memuarai" - 2 knygos Šypsena

ziauriai patiko dedes tomo trobele
ir hobitas arba ten ir atgal" ar kaip ten vadinasiCha cha

o kartai ne "Baskevilio shuo" ?

LESE pati gteriausia knyga. Skaiciaw ir net verkaw man esu labaj jautri. Bet tikran idomesnes neskaiaw knygos.Kas zin gal…Bet nemanawApkabinimasBučkisCha cha

Labai jau klysti! Šypsena Tai viena is geriausiu mano skaitytu knygu!

is mano skaitytu tai irvino welsho "traukiniu zymejimas" ir stendalio "raudona ir juoda"

gan banaloka kyga, kiekvienas sugebes ka nors sau prisitaikyti… Nekaltas manyciau per daug isgirta.

O ne suo?

kadangi ziauriai patinka knygas skaityti,tai labai daug patinka…tiesiog skaitau tai kas man idomu ir kas aktualuŠypsenao dabar aktualu meiles reikaliukaiLaimingas