Idomiausia knyga

Pavargai ja skaityt

Juokiasi???

Ar skatai per prievarta??? Kad tokios ikonos…Juokiasi

o man labiausiai isimine jaunos lietuviu rasytojos D.Vaitkeviciutes pirmasis bestseleris "Monikai reikia meiles" …hmz…Širdis fantastiska knyga …o dabar skaitau naujausia jos knyga "Moterys meluoja geriau" Nekaltas sita irgi nebloga

Man tej liabiausiai ystrigo E.H.Porter knyga ‘Poliana’…CooL!! Gerai

Mm… o as Stephen King`o fane Šypsena Cia aisq skonio reikalas, bet tik jo vienintelio knygos sugeba prikaustyt mano demesy Laimingas "Gyvuleliu kapines" labai liux sito rasytojo knyga Šypsena

Selindzerio "Rugiuose prie bedugnes"GeraiGeraiGerai perskaitykit

Nekaltas taigi man nuo knygu baisuline alergija Taip Juokiasi Apakęs taip taip Taip labai didele alergija Taip Apakęs Vos tik paiimu y rankas knyga is kart tokia alergija uzpuola Apakęs Taigi vat tenka neskaityt,nors ir labai noreciau Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi taigi ir per sita nelemtaja alergija neturi ydomiausios knygos Ne

P.S.O jei rimciau tai sewbingai nemegstu knygu Ne Veee Veee Veee Neskaitau as ju Ne Turbut as cia viena tokia neisprusus Nekaltas Drovus

Sestadienio Lietuvos ryto priedas "TV antena" GeraiGerai

Daiva Vaitkeviciute "monikai reikia meiles"
Irina Korschunow "nuo birzelio iki birzelio"

Siat irgi skaiciau, kai ligoninej gulejau. Nieko knyguska

Cia ne knyga Ne o as knygu klausiau Ignoruoju

Kažkokio ruso parašyta knyga "alkoholio vartojimo ypatumai ir aprašymai"… Net malonu buvo skaitytCha chaGirtas

Kad aš mėgstamiausios ir neturiu.Nors labai daug esu skaičiusi.Dabar perskaičiau Lizelotės Velskoph-Henrich "Juodųjų kalnų ola".GAn įdomi knyga.

pries pora menesiu perskaiciau ISILAUZELIS neatsimenu kokios rasytojos bet nebloga knyga , turbut vienintele knyga kuria perskaiciau su malonumu KietasKietasKietasKietas

“Alchemikas” - tai knyga apie gyvenima. Ne visada yra taip, kaip atrodo Laimingas

Zorz Sand "Mazoji Fadete" is liux knyga. Bet vies vien pirmoje vietoje as pasiliksiu prie Stiveno Kingo "Tylos zonos"… galbut prilygint dar galeciau ir Joanos Chmelevskos "Gyvi negyvelio zodziai" del labai saunaus poziurio i gyvenima. Siaip sita knyga rekomenduociau perskaityti PABO

Labas

"mazoji fadete" Gerai knyga. skaiciau kazkada seniau.
"rugiuose prie bedugnes" irgi faina.
laaaabai patiko remarko "vakaru fronte nieko naujo" "kelias atgal" ir kitos.
liuks knygos "heroinas" ir "alchemikas"
dabar skaitau "dievu miskas" irgi GeraiTaip
kazkaip nuo mazens megstu skaityt tik siuo metu apstojau ir laiko ner ir tingisi kartais… be to inetas pasidare per geras draugas Nežinau

O kodel manai,kad man ja reiktu perskaityti.

Ir dar patikslink kuria is tu dvieju man skaityti.
Šypsena

HmmŠypsena Tikriausiai H.Harisono Mirties Planeta jei is fantastiniuŠypsena Jei is pasaku Smaragdo Miesto Burtininkas, jei is siaubiaku S.Kingo "Tai", jei is filosofiniu tai Alchemikas

Megstamiausia Coelho "Alchemikas",bet idomiausia Bridzhitos Dzhouns Dienorashtis : Ties Proto Riba Gerai Gerai negaliu apsakyti kajp man buvo juokinga Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

"Heroinas"
Nzn kas parashe…Nekaltas

Rugiuosi prie Bedugnes, Kleyje, Heroinas - *****, ta pati knyga tik naujasniems laikams pritaikyta. Toks jausmas, kad vieni kitus kopijavo. O tam zmogui kur apie fantastika rase - Skaiciau fisas Hariiso knygas, bet man jie patinka kaip paprasti romanai, o stai Klarko RAMOS serija pakerejo ir giliai sukrete - naktim skaitydavau.