Įdomesnis pakaitinis

Hollow - ir kaip? Čia mano naujasis affordable (kadanors) dream sport suv car’as Cha cha Gerai Girtas

Man buvo skonio ir kvapo nebuvo…kurke biski panikoje buvau…kad ko sugedusio nesuesti… Garaze limonado butelyje rudziu surisejes buvo…norejau atsigerti, teko pisdinti i parde ir pirkti nauja limonada Cha cha zaparas nerealus…

Tips, man neteko dar taip prarast viską Cha cha neskaitau peršalimų ar slogos, kada dėl užkimštos nosies nebeužuodi nieko ir skonis pasikeičia. O čia nosis visiškai neužsikimšusi, kvėpuot laisvai gali, tik va neužuodi nieko

ble, jei vairo paduska ne taip suveiktu, ty dangtelis nenuskristu kur reikia, ant kaktos zjbs transformerio zenklas butu Cha cha

Sinusita isitaisyk alergini ir turi Cha cha P.s. bet po to koks alaus, keptos mesos, sviezios duonos, rukytos sonines ir t.t. SKONIS IR KVAPAS Apkabinimas MyliuP.s. bendradarbis beveik visada nejaucia…ko pasekoje i valgyklas vienas neina Cha cha juokas juokais, bet ka padarysi…gyventi reikia Cha cha

Huntero, čia į Zoro labiau panašu

Man gerkle grauzia pastoviai kosulys, daugiau visi mechanizmai Gerai

Turėjau sinusitą, tai tikrai nebuvo dingę kvapai Nekaltas

Bet toks idomus reikalas gert kai skonio ir kvapo nejauti Šypsena Ausines reikia irnktis pagal savo kreivas ausis-butina paklausyt gyvai Nekaltas

Tėvai, mano žmonai nedingo skonis/kvapas. Reik džiaugtis, kad nosis, o ne *pimp…* nustoja funkcionuot Cha cha

Tai korona tipo virusas gi nera naujiena, tik cia tokia piktesne jo atmaina Laimingas

remigis: jo jei bibane nebeveiktu tai nekazka Cha cha

Vabalaz Cha cha ne robotukai juk…kiekvienam savo MirktAlerginis ir yra kai vos ne smegenuose uzblokuoja (istinsta sinusai)kaanalus… Ir …oi blia geriau neprisiminti… P.s. kol “gyde” seimos veterinarijos studente…galvojau pz…reikia jau turtus pradeti dalinti…papuoliau i santarus Gerai 3 dienos ir sviesa tunelio gale atsirado Apkabinimas

nenumirtumet savaite nepasifise …

Brisiau, bet kaip jaustis kai mėsgalis tabaluoj bejausmis? Cha cha

Kazkada visu laukia pokytis funkcionalumuose Juokiasi

Cha cha

Isivaizduok bibane uosle praranda ir ant visu Moteris padriad pradeda traukti Cha cha

fantazuotojai, tipo birka visus vedzioja?! Laimingas

Tai ir daugiau, bet dauguma kuklūs čia girtis Cha cha