...Identiskos Uniformos...

mes gi laiswi, pas mumy nera tokiu…LaimingasGirtas

pas mus nera unoformu…yahoo…Laimingas

jio
as mokaus vilniuj,o nuvariau i kauna(buvau su uniforma nes lekem iskart po sulios)-einu ir man sako:o tu turbut i palangos kazkokios ten mokyklos…sakau kad kaip ir ne…[pasirodo vienodos uniformytes]Juokiasi

hehe Cha cha
pas mus nebuvo ir nera uniformu Liežuvis~Cha cha
o kad tokios pacios dvejose sulese tai kas cia tokio?ApakęsCha cha

heh, chia taj gerazCha cha kazhkaz kazhka kopina!!!ApakęsGirtas

O man atrodo, kad ir P.Mašioto uniformos yra panašios į Ąžuolyno…;]

…Ujej GerazCha cha

[quote]Gerai, kad pas mus nėra uniformų…MirktDrovusŽvaigždė~~~

NIumz pas mus irgi nera uniformu beat jei rimtai taj visaj norechiau kad butu… Nekaltas Šypsena Flirtas

…nznau tokiu atveju…
Ne

ir mano bjaurus,bet po paskutinio skambucio nukisau ta uniforma i tolimiausia kampa

Girtas feah,kokia slyksti spalva buvo… Baisu

as is kauno saules gimn. nu ir panasiu unifkiu nemacius, bet man ir musu slykscios, igrysta kaip dievo nemyliu ;/

~~~he pas mum irgi tookiu ner…Liežuvis paveedek jei nori Baltu pavydu…Cha chaAngelas

pas mus taj uniformu neraŠypsena

musu shulios zhalios uniformos Taip kazhkur irgi maciau dar zhalias Taip
nius man gerai uniforma
1.zhiema daug shilciau, kai ant megztinio uzhsidedi Gerai
2.nereikia kiekviena ryta galvoti, ka tokio renktis, megstu neshioti tuos pacius drabuzhius, zhinoma shvarius, jei man jie patinka ir patogus…o kiti paskui apkalbineja, mat neturiu kuo apsirengti daugiau Nekaltas
3. ir shiaip nesu nusiteikusi ir nekariauju priesh uniformas, nes be kariavimo ir maishtavimo yra ir dar ka veikti Nekaltas tik bereikalingas laiko shvaistymas

pas mus nera jokiu, nes vistiek jei ir atsirastu… NIEKS NENESIOTU Cha cha

pas mumis shvarkai tamsiai zhalios spalwos, languoti tokie su dar kazhkokia tamsia spalwaNekaltas ir sijonas tamsiai zhalias…NekaltasŠirdis~

Niu as irgi is kauno saules gimn. Bet man taj manio uniforma lb grazi…Medziaga normali wienos spalwos-bordo…Ir paskuj jau pasisiuni koki nori swarkeli,kelnytes sijonuka…Tada ir pagal unifke matos zmogaus stilius…
Bet wat bedele pameciau swarka sawoŠypsena taj nenesioju uniformos…Staj tau ir lajswe…

nzn ar identiskos bet labai panasios atrodo azuolyno ir k. griniaus mokyklu uniformos

pas mus shulioj taj yra vienodu uniformu Nekaltas
dauguma shuliu kad ir jezuitu arba vienuolio arba uzhupio shvarkaj yra melyni tik skiriasi apatine dalis pas vienus pilkos kelnes, pas kitus dar melynos kelnes…zhiawriai liewa kaj uniformos yra identishkos Baisu