idealus pasimatymas: swajone ar realybe: +=

Tai tubut buwo nebogai… Cha cha Nors ka cia nusisneku… Cha cha - buwo net labai gerai… Cha cha Gėlė

Jei jie jau oas tewe vienodi, tai wadinasi pas tawe reikia kazka keisti… Cha cha Liežuvis Gal reikia pakeisti pasiwaiksciojimo marsruta, o gal kalbeti apie ka nors kitka, o gal tiesiog tyleti… Niam niam

tai nuo daug ko priklauso…gal kei ejau i pirmus vadinamus aklus pasimatymus, preis tai su zmogum virtualiai pabendravus daugiau nei 3 menesius, tai prisisvaigdavau [buvau jauna, kvaila mergiote], o dabar… bendrauji su zmogum ir tiek…karatsi net susirasius 1 msg eini susimatyti karatsi po puse metu susirasymo tikria nuodaug ko priklauso, bet… neverta prisifantazuoti, nes realybe buna tikrai kitokia Liežuviso idelaus pasimatymas,manao manymu buna tada, kai viska suplanuoja, paruosia ir etc. zmogsu kuris tave kviecia" Mirkt

Dar wiena labai protinga mintis… Tikrai nereikia prisifantazuoti… Drovus Pwz… as ten prie metus ar maziau susirasinejau su tookiu nerealiu bachuru, kuris tikrowej wos sugebejo pratarti zodi… Nu nieko, is klaidu reikia mokyits, ne werkti del ju… Nekaltas Girtas Apkabinimas

Aš nepamenu savo pirmojo pasimatymo Cha cha

Kartais pasitaiko geras pasimatymas,kartais nevykes. Anyway, zmogui visada reikia suteikti antra sansa ir susitikt darkart

Pyrmas pasimatymas visa laika buna nevykes,kadangi kankina jaudulys zmogaus nepazysti ir nezinai kaip prieit kad nesugadyntum pasimatymo Šypsena

kazhkajp nlb pamenu kuris ten tas pasimatymas buwo pirmas… Girtas bet itariu kad as juo nusiwyliau Juokiasi zhinot kajp buna, kaj dar jaunas,nepatyres… Flirtas

aciu sau paciam, kad i pasimatymus nevaikstau… Liežuvis

Jau kalbejom kad as ir prisimenu tik tiek kad pasimatymas buwo geras, o su kuo ir kaip tai nezinau… Drovus

Kitaip tariant wisko buna, wisko reikia… Cha cha Tik kartais pasitaiko aplinkybiu kad susitikti nebeiseina… Tada tai jau tikrai nebelieka ka daryti… Nekaltas Nustebęs

Taiop buna ne wisada… Cha cha

Gali buti… Nekaltas

Kaip suprast ??? Cha cha Cia tai jau beweik neymanomas dalykas… Nekaltas Nekaltas Apakęs

Na kiek esu buvus tai dazniausiai pries tai labai jaudindavaus, o paskui tas jaudulys tarsi kazkur prapuola… Nekaltasir tobuli pasimatymai realybe Taip Drovusniu buvo, viena karta pakliuvo toks neuztylantis Vyras, kad jau tikrai pasimatymui iki idealumo truko tik kad bent truputi patyletu… Cha cha Juokiasi

Aisq kad pasitaiko ir idealiu pasimatymu, taciau riekia kad ir pats zmogus nesusimautu per pirma pasimatyma… Cha cha Cha cha Cha cha

nu lewaj tu chia… Flirtas neidomu taip… Cha cha

Tai ne jau visi monotoniski tavo pasimatymai? Nieko isskirtinio…? Nekaltas

Man kaskart buna idealus pasimatymas su mergina su kuria draugauju Liežuvis Taip

good 4 u Myliu

Tai tau labai gerai, palytginus su kitais bangieciaias… Taip Taip