Idealūs \"kabinimo\" būdai

Hmm. Vienas pažįstamas tipas kai su vaiku buvo Juodkrantėje, tai irgi vaikščiojo į tą pačią pliažo vietą. Atžymėti, kad bendras pliažas čia jau pasibaigė. Šypsena Ir kasdien šalimais ateidavo tokia Angelas mergička su vaiku. Ir vieni ir kiti tiesiog tingėdavo toliau belstis. Mirkt Taip ir nekilo jiems kudlotų minčių, pasidžiaugdavo per dieną saule ir varydavo katras sau. Taip

Na, bet jeigu ne vienas butu, tai turbut "kabinti" noro nebutu atsirade?? Na, gal butu, bet uzimtas lieka uzimtu, sansai minimalus… O minetu atveju, tai "labas" galejo duoti neblogus rezultatus…tik pasakyt gal ji per daug sunkoka Cha cha.
P.S.Kazkaip dauguma stebisi jei vaziuoji vienas. Nelabai aisku kam reikia visokiu "prielipu" prie kuriu reiktu derintis Nekaltas.

…o juk galėjo nevaryti "kas sau", kartu juk galėjo pasidžiaugti mėnuliuNekaltasDrovus
…išvada—greit abu pražilsMirktJuokiasi
Flirtas

Šiaip tiktai geras dalykas pailsėti vienam - turbūt dėl to ir bėgau iš anksto ryto nors kelias valandas prie jūros pabūti su savimi viena…

[quote]
Ledynas rašė:

Da vienas žilas plaukas - garantuotasTaip… Reikėjo paimt Nekaltas… unt drąsos Cha cha - viskas būt paprasčiau Mirkt… Da i butelką atidarytų… pagiriom.NekaltasCha cha

tikriausiai pedalas Šypsena

Dar, dar Taip
/uzsirasineja Cha cha

O kai "įkalsit" po stiklą tekilos - jis galės pasijusti truputį meksikiečiu.
Taip

reikejo paprasyti kad itrintu nugara kremuCha cha

mane gali pakabinti…as gan lengvai kabinausiu…Šypsena

tai tokiu ir kabinti turbut nereikiaCha chaCha chaCha cha

Reikia, kaip gi nereikia…?
As dar pasilausiu kaip mergaite…Cha chaCha cha

Kai buvau 10 metu jaunesne, tai issirinkdavau grazu berna, kaip ir minetu atveju, prieidavau ir ka nors tokio pasakydavau, pvz.: labas, gal nori ledu ar dar ko nors baisesnio.Dabar taip turbut ne kas iseitu, seniai nebandziau.Sekmes!

as Tau pasakysiu idealu kabinimo buda… pati taip dariau. Pirma ir paskutini karta gyvenime.
tiesiog pasakiau sakini " buckis arba 5 litai" … pries tai buvau kojomis uztverusi praejima.

mes iki siol kartu.
Flirtas

ir siaip ne belekoks vaikinas… Šypsena toks, apie kuri visa laika masciau ir neradau. taip visai netycia.
Šypsena
tereikia trupucio drasos … amz… ka as cia nusisneku… reikia trupucio Taurė Girtas