<i>Prisijunkite prie Folding@Home Team Lithuania ir gelbekite gyvybes!

Turbut blogai skaitei. Gelbeji zmoniu gyvybes, padedamas geriau suprast organizmo veikla ir bandydamas atrast budus kaip isgydyti zmones nuo ligu tokiu kaip vezys, alzheimeris ir pan.

Completed 200000 out of 10000000 steps (1)

nori pasakyt tokių šimtą turi praeit? tai kiek aš šitą dalyką apdorojinėsiu? 3 metus?

pas mane c600

Uztrukt gali nuo keliu valandu iki keliu dienu. Work Unitai kazkaip skirtingai zymimi ir skirtingo dydzio, pas mane dabar 123/125, tai tuoj jau baigs antra. Cia kazkur per 6val su AMD 2.7ghz.

seti@home kažkaip linksmiau. ten junitai mažesni ir greičiau apsidoroja Šypsena

Šypsena Bet cia geresniam tikslui Liežuvis

Bet naudos, manau, mažiau Šypsena Čia bent apčiuopiama nauda…

lewas client’as tiek konsolinis, tiek grafinis [win]. grafinis niekaip neprisijunge prie servo, ir shape ziauriai stabde, konsolinis wis parinasi del “Program too big to fit in memory” taip kad nematau prasmes usint toki lewa client’a, o tu ieskotoju baltymu kruva yra, uztenka tik paguglinti :slight_smile: bet as vistiek labiau prie seti@home linkes :\P

čia jau labai subjektyvus dalykas. man ateivių paieška daug svarbesniu tikslu atrodo nei vaistų ieškojimas.

Man kartais irgi neprisijungia prie servo, bet dazniausiai tai laikinai, uztenka isjungt ir ijungt programa is naujo ir viskas OK. Nezinau kodel tau grafinis stabde, pagal aprasyma, grafika modernios video kortos jie visiskai neapkrauna. O skirtumas tarp grafinio ir consolinio varianto yra tik kelios minutes darbo (grafinis aisku dirba biski leciau, nes procesoriaus kazkiek atiduodama paisymui, bet LABAI nedaug).

mentolis: na jo… ateiviai aktualiau Cha cha

[18:45:17] Completed 2500 out of 125000 steps (2)
ir čia per kelias h proco kepimo Liūdnas
d900

Priklauso ka dar su kompu veiki. As nezinau kodel pas jus rodo su tiek daug steps. Pas mane grafiniam kliente rodo 2/500. Aisku letai eina, bet visvien.

kad tas grafinis kazkaip durnai padarytas, jau i config’a instalinus ish kart iejus kazko stabdo, kaip supratau jis vis jungiasi prie servo tikrint user/pass. pasiziurek ar bent konsolinis dirba pas tave. anyway… sux :wink:

Pas mane nieko nesijungia ir netikrina. O pass cia isvis nera, tik username. Veikia normaliai… niekas nelagina. Cia kazkas pas tave man atrodo.

skaiciau ir nesupratau esmes… kam man savo senuka apkraut papildomom apkrovom… as is to nieko neislosiu…Nekaltas

Heh…tikras lietuvis Cha cha Islosi tu tai nieko, tiesiog siaip gera darba padaryt, nes tu nepralosi irgi nieko (na gal pora litu uz elektra, bet dauguma zmoniu palieka savo kompus ijungtus visa para visvien).

klysti zemaitis bleKanda Piktas

siaip geras darbas gali buti ir alchogolio gerimas… geriu kad kitiems butu maziauCha cha

beja kokiais portais programai reikalingi duomenys eina?

remiga: 8080

Geras filmukas apie foldinga:

http://www.teamshort-media.com/videos/foldflash2.html

filmukas tai toks neblogas… itikinantis…Mirkt su grafine progos versija pas mane kazko nesijungia - viska isbandziau pabandysiu kita… jei ne tai ne ka jau bepadarysi…

Čia manau jų servas perkrautas ir reikia kantrybės kol prisijungi. Tik tiek…

Zinai pradejo viskas veikt bet tik tada kai istryniua team code … kazkaip su juo neina… tas rekstinis tai ein abet grafinis tai ne… na jei del gero darbo tai pasidariau grafini nes i sys tray susimazinaCha cha na ziuresima kas cia gausis…Nekaltas