i-pace išbandyc

Girdėjau vakar rinkosi centre, prie ŠMM? (juokauju, žinoma, gerbiu mokytojus už jų sunkų darbą)

dro bolsuosi uz piju Nekaltas

Auri, pirma sakinio dalis buvo gera. Kam tą antrą pridėjai? Cha cha Visi gi mes gerbiam, tik ne aB Cha cha

Įdomu ar tik išgirs “Pijus” su komandą tuos mokytojus Šypsena

Žinai, žinant mano platų ir jau, turbūt, juridinį vienetą ne pelno siekiančią organizaciją registruojantį, fanklubą, - gana rizikinga man palikti tik pirmą sakinio dalį, nes kai pakils rudoji banga, kai pradės ***niai mane ant stulpų kabinti, tai ramybės visą dieną nebus. Juokiasi Gerai

Mende, aina jie nx

jožai - realiai tai čia ubagai ir diskutuoja Cha cha tik keletas oligarchu nori pabūti prie Apačų (nu apačių - ne prie indėnu genties) ir jausti kuo vergai gyvena…nes kaip žinia kai ponams nerupi kuo vergai gyvena - vergai susidomi kaip ponai gyvena Juokiasidr002 - tai ka nenori užgyventi kaip koks dvarponis ? Juokiasi

Suomi, bijau kad tektu uzgyvent kaip nuotriušai su tokiais pAlytikais. Bl, ka cia daryt, turiu 5l sviezučio eliso tamsaus, jautienos vytintos,bet bl pirmadienis Paplepėkim

px kad pirmadienis, nesikrauk Gerai

tu ikalk alucio, ikalk ikalk. Cha cha Taip

Nu gal ir ikalsiu, a ko jau ne, gerai gyvent neuždrausi Cha cha

Kalk kalk, kol Pijus ne valdžioj. Cha cha

ir degtines cierkeli… x2, ir vyno koki stiklinaity. Cha cha

įmečiau į skelbimus westfield’ą:suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=271506656&damageUnr epaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.ma keId=113&pageNumber=1&scopeId=C&sfmr=false&searchId=f06a4d81-ebd5-131c -10e1-7d50377d0e14banginiam +1k eur Juokiasi

Sport Turbo seats Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasinuotrauku tik nematau, kazkokie peizazai. ir aprasymo fokiskai pasigedau

na taip tas option’sas deja vadinasi Cha chaNa neturiu polinkio fotkint, tai sumečiau ką radau iš vasaros, pavasarį reiks pardavimines foto padaryt Valio

tai parduodi, ar pardavineji?

parduodu be didelių pastangų Cha cha

The roof, the roof, the roof is on fire …autobahn.eu/11473/jaguar-i-pace-brandt-uit-in-gelderland/Auris, foxhound’ą pamirsai Cha cha

Tiksliai. Cha cha