I koki filma eiti / neiti ?

[quote]kriste013 rašė:
ka pasakytumei apie zmones kurie ziuri filma tik del jo suondtrack’o??????????
[/quote]

Labai normalus dalykas Gerai. Gera (dazniausiai kartu ir brangia) muzika gali pasigirti tik labai geri filmai. Esu mates ne viena filma, kur viska sugadino prastas soundtrack’as. Tiesiog tada ziurovas per filma negali nusiraminti ir nekreipti demesio i skaudancia muzika. Yra netgi filmai, kur pirma sukuriama muzika o po to priderinamas vaizdas.

Niu jei jau pradejom apie multkus kalbet tai monstru biuras mane tiesiog pakerejo Juokiasi kvaksejau per visa filmuka be pertraukos beveik Šypsena

mačiau sekmadienio vakarą "DEEPLY"… labai liūdnas… labai gražus… labai toks… po kurio norisi kuo greičiau užmigti…

Pries kuri laika buvo sukeikes Lt kino verslininkus.
Si karta,pasirodo,be reikaloTūsasCha cha
LT pasidodo filmas "Keturios plunksnos"Gerai
Ir pavadinimas si karta mano nuostabai neiskraipytasApakęs
Vienzho-nueikit,pamatykitTaip

Labai patiko "meiles Lapkritis" su Keanu Reeves - Gerai. Dar panasaus stiliaus neblogas "Ruduo Niujorke" su Geeru.

Ir apie ka ten? TRUMPAI

Sheip soundtrack’ai yra tam,kad juos klausyti,o ne zhiureti… Juokiasi
Nors,jei nera kitos galimybes ishgirsti patikusia muzika,kagi…galima ir pinigus paaukoti del prasto filmo,bet gero garso takelio.
Mane pvz labai uzhvilko "Ravenous" garso takelis,tai paemiau ir atsisiunchiau ish ineto (nors ten ir filmas man labai patiko) Šypsena

O jei del rekomenduojamu filmu,tai siulychiau pazhiureti "Shokeja tamsoje" su Bjork (tiems,kas dar nemate).Smegeneles supurto kaip reikiant Šypsena

na ko jau ten…nepasakyčiau,kad The Bone Collector toks jau labai žiaurus…

parekomenduosiu sena filma, nors vakar machiau ji pirma karta. 1987 metu Briano de Palmos "THE UNTOUCHABLES". Filmas apie 1930-40 metu chicaga. Robertas de Niro SUPER vaidina Al Capone! Ir shiaip filme daug geru vardu: vaidina Costner, Connery, de Niro ir Garcia; kostiumus dare Armani; muzika kure Morricone. Nors de Palmos rezhisuros ne itin megstu, bet shi karta viskas labai OK. RekomenduojuŠypsena Ir netgi labaiŠypsena

Uuuh … Niam niam man patinka tokie - kur supurto TaipTaipGerai

Nu man tai ziauroka, kai rodo ispjaustytom mesom zmones, be ranku, be pirstu, su nudegintais kunais ir tt ir tt … .as nezinau kokius filmus tu ziuri, bet sitas man buvo pakankamai ApakęsApakęsApakęs
Mirkt

Nevirškinu Holivudo, bl. c-h-u-i-n-i-a.

Va neseniai mačiau "Menesienos Tarifas" DVD- Vokiečiu SUPER
Paskui - "Lemtinga moteris" DVD - prancūzų, bet su Banderasu labai stiprus siužetas ir pats filmas gerai susuktas pusiau mistinis trileris,
Dar vienas prancūzų - "Myli - nemyli" irgi SUPER filmukas.

O ten tie visokie bl. "žmonės vorai" ir kitas mėšlas, tai net nieko galvoje nelieka po tokio filmo…VeeeVeeeVeee

gaidys ne filmasVeeeVeeeVeeeVeeeVeee

Visi, kurie ziurejo “zmogus voras” sake, kad visai nieko Nekaltas
Tikriausiai tu lygini sita filma su multiku?
Kol nepamatei, negali teisti! :wink:
O gal matei???

Nu koks gali būti rimtas ir kietas siužetas arba stipri mintis perduota per filmą kuriame nuo namo ant namo šokinėja raudoną triko apsitempęs p-y-d-e-r-a-s?
Na atsakykit…ką pamatysite tokio ko pavyzdžiui nepamatytumėte "Vyrai juodais drabužiais2" arba "Čarlio angeliukai" arba "Kapų plešikė" ir kitas panašus mėšlas…tik efektai…sutinku, pats turiu namų kiną ir kartais pasiimų tokio žanro filmą, kad išbandyti aparatūrą…bet ir viskas, po tokio filmo nelieki nei priblokštas siužeto, nei vaidyba, nei paveiktas kažkokių minčių - tuščia…O tai brangieji mano bukina…NeNeNe

Jo šitas tikrai geras…
GeraiGerai
Ir yra dar vienas 1957 metų, perrašytas DVD formate, jei neklystu "The bridge across the river Kway" (Tiltas per upę Kvai). 3val.truputi ištemptas, bet visai neblogas…apie 1943 karo belaisvių stovyklą Indokinijoje
Gavo 7 meno akadėmijos apdovanojimus, beveik visose nominacijose…ŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždė

kiek a$ girdejau, tai nuomones visi$kai kitos - matyt skirtingi musu bendravimo ratai Šypsena maciau pats, ir galiu pasakyti, kad tai kol kas blogiausias mano matytas filmas pagal komiksu siuzeta. Batman, Spawn, X-men - tikrai ispudingi efektais, o kas liecia pirmaji, tai dar ir aktoriu vaidyba, bet SpiderMan, tai visi$kas me$las Blogai

Kas del nauju filmu, tai nezinai ka parekomenduoti, pastaruoju metu kazkaip retai koks naujas filmas gera ispudi palieka. Vakar ziurejau "Insomnia" su Al Pacino ir Robinu Wiliamsu - silpnokas filmas. Kai pamatysiu ka nors vertingo, butinai prane$iu…

"Catch me if you can" - Steven Spielberg’o filmas, vaid.: Leo Di Caprio, Tom Hanks, Martin Sheen, Amy Adams, kt.
Tikra istorija apie Frank Abagnale, jauniausia vaikina istorijoje, kuris buvo labiausiai ieshkomas FBI uzh chekiu padirbinejima. Zhodzhiu, bachurelis apsimetinejo esas daktaru, teisininku, pilotu, netgi FBI agentu ir t.t. Ishleides milijonus doleriu buvo praktishkai nesugaunamas, net ir pachiuptas sugebejo pasprukti ish kalejimo… Labai linksmas filmas, savotishka pabaiga, kai pasirodys kino teatruose butinai nueik pasizhiureti!
Taip

“Taip pat ir tavo mama” (“Y tu mama también”)Mirkt
Ziurejau, kai buvo “Lietuvoj”… Labai patikoŠypsena Gerai