http://www.feetman.com - PAsigailesite (nepatenkintu lankytoju deka pakeistas pav)

nu mano wapas nepakibo, o ir kompas nepakibtu 1024mb ram Cha cha Cha cha Cha cha

MANAU, KAD TOKIUS (-IAS), KURIE DEDA TOKIAS NUORODAS NEPERSPEJE KAS TEN BUS REIKIA TIESIOG BANINTI IS LINKSMYBIU, GAL TADA SUSIMASTYS PRIES KITIEMS NUOTAIKAS GADINDAMIPiktasPiktas

Ko chia nerwinates?Cha chaGi wisaj linxma!Cha cha

Ant sakos tokius zmones, ant sakos!!!

Jei tau linksma, tai gerai Cha cha, o kitiems gal labiau, sakykim, prie širdies piktumas, tai ir nervinasi Piktas.
Mane irgi tokios temos nervina, tat aš irgi prisidedu prie tų, kurių išraiška veido Piktas Kanda Ignoruoju Kiaulė - nu nieko nepasakysi gražios tos ikonėlės Cha cha

Aš irgi prie jūsų prisidedu…Piktas

kur humoro jausma padejot Cha cha ?

Aš lyktai bandžiau parašyti su jumoru, vadinas nepavyko Cha cha,
Tuomet velniūkštis , dar neatsikėlė… (jumoro jausmas mano)Cha cha

Gerai,kad perskaiciau visa tema ir neuzejau ten Nekaltas O jei ir buciau uzejus tai ysivaizduoju mano kompui butu chana,nes ir taip nuo menkiausio dalyko mano kompas sugesta (labai jautrus tas mano kompas) tat atsargiau! Cha cha

ne kas… man rodos jau seniai buvo ta diena kai kai kurios panos ir t.t… lankesi tm puslapi (prasau atsimint kad nieko nenutiko), bet vis dar ateina ir cia isterikuoja… gal jau gana butu ar jus sovsem neturit ka veikt?

ir + temos pav tai pakeiciau, tai ko dar cia ateina kazkokie "idiotai", nemokantys skaityti (juk parasyta, PAsigailesite), ir dar kazka aiskina? fu nusivyliau Liet jaunimu

o man ishejo uzhdaryt viska neuzhvertus kitu saitu Cha cha bet sheip jau seniau shita zhinojaun Laimingas

xixi, netaip supratau Cha cha xixi