http://www.deviantart.com TIESIOG GRAZUS DARBAI

reikia pasukti smegeneles ir viskas bus gerai, man niekada nekilo jokiu problemu, tam FAQ ir yra skirtas - jei kazko nesupranti.

darbus reikia vertinti pagal galerija, nueini i photography tai ir rasi fotografijas, o jei eini i digital art - photomanipulation tai ka tu tikiesi ten rasti? Baisu

As ir pats zianau, kad mano darbuose nieko tokio ipatingo nera, bet tikiuosiu ateityje bus Liežuvis Taip Laimingas

jei jau prakalbot ir apie photosig’a, tai neuzmirskite, kad yra ir toks artsig.com , kuriame ne tik grynos fotkes dedamos Liežuvis

Na, jei jau apie sig’us, tai yra ir photosig.co.kr/ - korėjietiška photosigo kopija.

Nu gal i linkus nuoruodas?

OK, įdėsiu tą korėjietišką kopiją prie linkų Mirkt

Tas tas korejos linkas pagal fotkes tai nykus. Nu niekuo gero! Ant bajerio bandziau nika ivesti , nu neisejo prisiloginti.

na nieko nieko Šypsena

Jo, gerai ten, gražūs darbai, malonūs žmonės;]] ir aš užsiregistravus. ;]

man autoriaus darbai (dauguma) atrodo kaip paprasti kiekvieno efekto bandymai (emboss, negative, etc.) Paciam pazaist gal ir idomu paziuret, bet kad tai pavadint darbu… Nekaltas

Sakyciau nieko ypatinga, tikrai Girtas

jo grazus darbai Mirkt

Pasivartyk, gal bus kas naudingo Girtas

illustratorworld.com/index.shtmlnewwebpick.com/main.phpabnormis.com/digitalart.org/gfxartist.com/artuproar.com/artwanted.com/

Jei sugebesi juos ten rasti tarp slamsto kruvu Mirkt3/4 nuotrauku ne tik i neta nedeciau, bet isvis niekam nerodyciau Cha chaDeviante labiau komputerine grafika, nei fotografija. Ten nuotrauka tera zaliava perdirbimui. Reiketu skirti skirtingus zanrus.

grazus darbai… nu kur jus cia ta grozi matot? Šypsena man tai paprasiausiai efekto uzdejimas kokio nros is PS ir tai jau “menas” … grrr Veee

Photosige yra topai! Tai slamstas galima sakyti atsijojasi lengvai ir niekas nevercia ziureti netikusiu fotkiu.