http://www.coachingsim.com - Krepsinio menegeris

parashyk kas ten yra ydomaus…nes sheip nesudomino tai ir nenuejau… Nekaltas

Tai va… Ten yra sukurtas virtualus krepsinio pasaulis. Y ra Lietuvos lyga, ten varzosi visi Lietuvos klubai. Viso yra 7 divizionai, naujokai aisku i ji ir patenka. Sis menegeris niekada nesibaigia , pasibaigia sezonas kyli i aukstesni diviziona jei uzimi pirmaja vieta, jei viena is paskutiniuju krenti zemyn.Gali trenriuoti jaunus zaidejus, investuoti i juos, pirkti zaidejus uz pinigus is kitu menegeriu. Zaidejai tobuleja po keikvieno sezono, sezonas vyksta 1 menesi. Gali matyti visa isamia statistika savo zaideju ir net lygos visos rezultyviausius ir pns.Gali siulyti draugiskus matchus, turi savo specialu shortlista, kuriame isidedi zaidejus, kuriuos noretum stebeti.Tavo komandos zaidimas labai priklauso nuo taktikos. Tada turi gerai analizuoti savo zaidejus , kad pritaikytum savo taktika. Taip pat yra Free agentu listas, kuriame buna laisvi agentai ar atleisti zaidejai, jie gali ateiti pas tave jei sudarytum sutarti. Admino ateities planai: 1. kad treidus butu galima darytu tapr visu saliu(dabar neinea mum siulyti treidu i kitas salis) 2. ivesti GM sistema, kuri apsaugos zaidima nuo cheateriu 3. Vyks rinktiniu pasaulio cempiontas 4. Live games (kaip Hattrick) 5. ivesti traumas(kad zaidejai gautu ir traumas) 6. padarytu remejus( kad komandas remtu viena ar kita imone) 7. padarytu savo salies vardus ( pvz Jonas Jonaitis) 8. zaidimo isvertimas i ivairias kalbas ( musu i LT kalba) 9. pasiekimu lentyna(butu komandos puslapyje) 10.zaidejo patirties skilas(nuo kurio zaidejas geriau zaistu) 11.skolinimas zaideju(po tam tirko laiko zaidejas automatiskai sugriztu i savo tikraja komanda) 12.piniginiai apdovanojimai(kai komanda laimi savo didviziona skiriama suma pingiu) taigi zaidimui dar tobulet ir tobulet Kietas

Šypsenanu tai sekmes tau! o va as siandien, kad ir laimejau bet visvien liksiu D1H1 tik antras. Nes Zali, kad ir gautu paskutiniam ture nuo manes, bet pas ta komanda daug geresnis imestu/praleistu tasku santykis Pavargęsdabar kolkas pas ji Zali - 12-1 1585-1361 Valencia - 11-2 1435-1309 paskutinis turas pries juos

aisku kad tik i 6didivziona Šypsena,

Visoms komandoms po sezono duoda po 5mln net toms kur paskutine vieta uzime

Nu tai zaisim bet man atrodo ash tave vistiek nugalesiu nors tu ir aukshtesniam divizijone…

Daryk 23kokius. Mano komandos populiarumas kazkur tai 3-5 buna. Bet tada jau bus mazesnis

nu ka… naujas sezonas naujos viltys Šypsenaantra vieta uzemiau D1 su 11-3 Blogai

As tai buvau trecias D7H23 su 10-4, o ta kuris pirmas liko (su 11-3)patvarkiau abudu kartus…

Cha chatai kaip tau cia nepasiseke?

Is tikruju tai man ir taip pasiseke! Mano komandos sudetis Blogai Blogai Kiekvienose rungtynese reikia plesytis del pergales… Is sio sezono kiek daugiau tikiuosi, nes pasirasiau kontrakta su geru savo jauniu (kaip mano komandai jis net lyderis) Cha cha Zodziu sezonu nenusivyles, nes komanda gavau tik pries pat sezono pradzia!! Apakęs

O kur ten surast zaideju, nes Free Agents sarase ju visai nera? Šypsena

Jau radau, ten pas mane labai ilgai kasko atsidarineja! Šypsena O zaidziu cia: League 66 Division 7 House 17 Atrodo Šypsena Ir turiu jau viena pergale is vienu rungtyniu Šypsena

As ir iskovojau pirma pergale Kietasp.s.javtokass:ieik i my team ir spausk add my manager statement,tada galesi ir rasyti

Ash irgi viena pergale jau ishkovojau!!!

Sweiki, nutariau uzvesti nauja tema del 2 priezasciu: 1.lietuviu uzsireginusiu yra jau virs 700. 2.ankstesnes temos pavadinimas buvo neinformatyvus,todel ji daug naujoku nepritrauke ir zinoma ji laikui begant isnyko. Tikiuosi, kad si tema pades, kad prisijungtu dar daugiau lietuviu! taig zaiskite coachingsim.com ir tikrai nepasigailesite Šypsena.Adminas pazadejo, kad artimiausiu laiku idegs gm sistema ir international trades!taigi zaisti bus dar smagiau!! sio zaidimo lietuviskas helpas coachingsim.ten.lt p.s.musu kanalas #coachingsim ,ten galit klausti ko nesuprantat , tartis del treidu,frendly ir t.t. p.p.s.rasykit sawo komandas ir diwizionus ŠypsenaBangieciu komandos Valencia D1H1 ->kalasnikovas

Negi niekam neidomu:/

O galbut visi jau zino sita menedzeri

Arba bandys žaisti lietuvišką variantą Liežuvis

Nu nemanau kad visi ji zino, nes kiekviena diena atsiranda nauju dalyviu