HTML help\'as

Tai kalba eina apie programavimo karjerą su HTML… Kalba eina kad dirbant su HTML nieko gero doro nesukursi, odirbant su ASP, PHP ar PERL galima sukurti bet ką. Tu man parodyk nors vieną valstibinę instituciją kurio saitas sukurtias TIK HTML… Nėra. Eina kalba apie programavimą o ne išvedimą…

Wiens apie mushi, kitas apie k.u.shi… Sorry uz toki isireiskima, bet tox jau pasakymas. Snekat abu-yrodinejat savo tiesas bet viens kito nesuprantat Nekaltas Gal is mano pasakymo abiem bus aisku - jei teisingai pats supratau Cha cha Vienas nori pasakyt (auksiniz) kad vien HTML’u sotus nebusi. manau del sito sutiksit abu. O kitas (pingviniukas) bando pasakytm kad paspaudus view source turi matytis tavrkingas html kodas, nesvarbu kuo jis sugeneruotas - ar parasytas rankom, ar php generuotas ar dar kuo… va taip.
Pataisykit jei klystu.
Ir nesipykit Laimingas Taip

aciu uz demesi

tai aš kalbu apie tai kuo saitas padarytas… Kad tvarkingai turi būti ir kad reiki alaikytis standartus UŽ… Bet kad vien HTML programuotojas nebus sotus, kaip jam HTMl standartus zinantį žmogų sukurti SQL, ASP ??? tarkim PHP standartas yra auksciau uz ta HTML… tai galim kabintis prie CSS ir t.t. standartu…