horoskopai: awytes!

tipo avinai geriausi zmones??? ni xuja.aciu, teko nelaimes juos pazinti. ir ne viena, ir ne du…is isores gal ir nieko, bet tik apturek su jais daugiau bendro - gyvenima susigadinsi.

Is Horoskopu knygos-"Nuo Avino iki Zuvu":

"Avinas-karingas,primityvus,negailestinga

s.Gime po siuo zenklu zmones buna nenuovokus,sunkiai ismoksta paprasciausius dalykus.Jei isikals i galva,kad esate ju varzovas,butinai padarys ka nors nemalonaus,iskaudins.
O kas gali istverti Avinu vulgaruma,ypac kai geria alu ir be perstojo zarsto pikantisksu anekdotus.
Avinas labai islaidus.Jis kartais be gailescio isleidzia ne tik savo,bet ir seimos pinigus.Jei nenori tapti priesu,Avinui niekada neskolink pinigu,-nesulauksi kada grazins.
Avinas nuolat ikyri kartodamas:as padariau,as pirmas pamaciau…as…as…
Tad jei jusu kantrybe ne gelezine,venkite Avinu."

wajej kokie wisi pikti ir kajp blogaj nusitejke…
Laimingas

faktas, kad awinukaj gerewsiLiežuvis
o faktu niex nepanejgsLiežuvis
Juokiasi

bebebeeeee Tūsas
Juokiasi

Pažystu vieną avelę. Ji graži, patraukli ir t.t. Tačiau…
Ji nepastovus žmogus, kaip ir daugelis mano pažįstamų Avinų

…aš esu žnypliuotoji ir tipo su avim ir avinais ni ni Laimingas
ale,kad paskutiniu metu tik platėja tas aviniškų bičiulių ratas Gerai
Cha cha

as avytia! Cha cha
Bjauroko būdo, bet mielas ir jaukus gyvuliukas Laimingas

Linksmintis avinai moka. Draugavau ir ne su viena. Dabar juos atpazistu beveik neklysdamas ir tiesa sakant draugaut su tokiais zmonem yra labai sunku,o kartais net nemalonu. Ir stengiuos tokiu draugysciu vengti-nes daznai jie siekia kazkokio tikslo-o tu esi tik "trumpa atokvepe". Sie zmones liux-bet tik ne artimai draugystei

Butent !!! Labas

geros juk mes Angelas

broliukas mano awinukas, taigi nieko blogo negaliu pasakyti…

Awytės yra labai simpatiškos panytės Šypsena

Pažystu vieną. Žinoma negalima apie daugeli žmonių sakyti pažįstant vieną, bet… kaip kalba astroogija…

Avino ženklo panelė yra išranki, temperamentinga ir nuo vaikystės žino savo vertę. Mielai draugauja su berniukais, domisi vyriškais užsiėmimais, keliauja, sportuoja. Labai dažnai įsimyli ir triukšmingai reiškia jausmus (deja, kartais visai nekorektiškai, ne laiku ir ne vietoje). Jai nepatinka nuobodūs, nelinkę eksperimentuoti, žaisti aistringus meilės žaidimus vyrai. Kas tinka. Neblogai santykiai klostosi su Liūtais, Dvyniais. Su nuotykių trokštančiu Šauliu emocijų būtų į valias. Daug aistros su Skorpionu, bet ir rietenų per akis. Įdomus Avinukei turėtu atrodyti ir visai kitokios prigimties Zodiako ženklo atstovas – Svarstyklės. Tačiau šis elegantiškas veikėjas ilgai neištvers ugningų jos atakų bei dažno netakto ir spruks tolyn.