Hip-hop stilius

ziawrej jega!!! ir laabaj patinka hip-hop stilius…pati ir rengiuosi tajp ir klawsaw hip-hop’o muzona GeraiGeraiGerai

Dievinu Hip-Hop`o kultura!Kam patinka taip kaip ir man,reikejo vaziuoti vakar i Klp,ten buvo nerelus hoperiu is visos lietuvos tusas!

na seneu buwo grazu bet dabar tajBlogaiBlogaiBlogaiVeeeVeeeVeeeVeeeVeeeVeeeVeee

Meeliu visa HIP-HOP`a Cha cha paty stiliu muzika ir sheijp pozhiuri BučkisBučkisBučkis
FlirtasFlirtas

aghamTaipTaip

o ka tu laikai punk? kerzus grandine ir kojines dryzuotas, taip kaip per visokius Mtv atsiprasant rodo? tikrai nenoriu nieko supykdyt bet tesiog mane tox apsimetinejimas masinis labai jau erzina. jei esi tikra panke, i h.h. nepereisi permainu delei.

O h.h. kaip ir kitos subkulturos yra gerai kol jos pogrindines. tik islenda i pavirsiu, kaip kai kurie vadina "prasimusa"- praktiskai gali nurasyt. cia kalbu daugiau apie muzika.

gaidys ne stilius

Piktas

,. hip hop Gerai., labai grazu

slykstu,kai apsirengia gariuniskas placias kelnes,kazkokius levus kedus,uzsideda megztini su eminemu,eina gatve ir vaidina hoperius…Baisu

hip-hop jega tik ne pop fui nekenciu

o kaip jums dance?

keista bet visai nieko man…tik uzknisa tas reperiu "varymas" ant visu…pvz:oi kaip baisiai atrodo.rubu gal ji neturi?Nežinau
zodziu neblogi zmones…bet jau nelabai draugiski…Nekaltas