Hematogenas ar

as vaikystej tol ji megau, kol mama pasake, kad gamina ji is verseliu kraujo Veee
o vaistinej dar pripasakojo, kad gamybos procese bakterologinis kraujo uzterstumas virsija norma 200kartu, tai net purto kai matai zmones ji perkancius. Ne

Skanu Niam niam, bet ne daznai Taip

Nu jauti tau dertu zinoti kad ji gamina ne is kraujo o tik is is kraujo extrahuotu baltymu.O del bakteriologinio uzterstumo tai tokiu atveju tau ir kefyro nereiktu gert nes jame vienos bakterijos(rugimo produktas).Zinia nemalonu jautukui savo vaikelius valgyt gaunasi kokis tai jautis-vampyras Cha cha Cha cha

Jei be grudų visokių, taiNiam niam tadaKietas

O man visai skanuNiam niam Bet tik grynas, be jokiu prieduMirktNiam niamTūsas

man patinka, tik be visokiu kitokiu priedu Niam niam sveika ir skanu TaipŠypsena

Hematogenas-Niam niamNiam niam,bet nerealiai seniai bevalgiau…

O man tai patinka. Mano mama dirba vaistineje, tai retkarciais nuperka

Niam niamlabai megstu, bet tik rudame ipakavime, kiti kazkokie ne tokie…

Tai turbut Cha cha Nebandziau dar Juokiasi

Niam niam Jamie Niam niam

Labai skanus daiktas is versiuko kraujoNiam niamtai pats skaniausias mano sokoladas.Jau nuo pat mazumes kai tik einam su tevais i vaistene visuomet man nuperka hematogeno.Tegu stiprina musu krauja!

tai as suprantu, kad ten ne gryna krauja dziovina.
o del bakteriju - kefyro kitaip ir nepagaminsi, o hematogena gaminant tai i krauja kazkokiu koncervantu specialiai deda kad negestu, kol i fabrikeli pateks. ir krauja gadinancios bakterijos visai ne tos kur kefyre kaip as suprantu Šypsena
maciusi gamybos procesa persona gal man per ziauriai nupasakojo apie tuos pasenusiu, prasvinkusiu krauju apkepusius indus Veee, pykinanti kvapa visur, papirktas atitinkamas institucijas, kad per ‘patikrinimus’ rastu ‘tvarka’ ir t.t. kagi - paklausa sukuria pasiula Šypsena skanaus!

Skanu, bet daugiau kaip vieno batonelio iskart nesuvalgyciau, paskui labai salduLiežuvis

skanu Niam niam

Na kiek esu girdėjęs ir traškučių fabrike apsilankę žmonės poto jų nebevalgo. Tai[p kad mažiau klausom nes nieko nebesinorės viskas šlykštu pasidarys pvz kiauliukas savo mešle visą gyvenimą mirko o dabar kokia skani kiaulės koja prie alaus Cha cha sorry čia ne i temą truputi

Skanu, tik labai jau saldu ir branguTaip

visai nieko Taip.

brangu todel, kad yra gaminamas is gana brangiu zaliavu, na o saldu todel kad gaminant ji naudojams karamelinis sirupasŠypsena

O man labai skanu,butų pigesnis dažniau valgyčiau…