HELPDrauge tapo panke.Tai gyvenimo budas ar pavojus jai

Bus dar tau tu draugiu susiras kita.Palik tu ja likimo valiai… vatCha cha

tu tikrai negali nieko pakejstiNe bet jeigu jaj taj patinka jej tai tapo jos gyvenimo boodu turetum palaikyt ja…Nekaltas

,.atsiprasou , bet man ta tavo drauge kiek kvailoka rodos… hm
.neimanoma taip imti ir TAPTI panke… ja tiesiog reikia buti… beje, pankes su hoperiais nelabai jau metasi… ir hopo neklauso-)),.
., anyway draugystei stilius reiksmes neturi… jeigu ji vistik tau buvo drauge, tai tokia is liks ar tapus metale, ar gote, ar fyfa…koks galu gale skirtumas kuo zmogus save dengia?.,/is aprasymo tikrai matyt, kad ji panke tik is isores./.

kai ja sutiksi - nusuk spranda… problema issispres…

tiesa sakant tokiu zmoniu netoleruoju… ta prasme ju isvaizda tai dzin bet kai uzmirsta senuosius draugus… niu va tada nesekme buna ir anksciau ar veliau tie zmones gailisi… tai tiek… laikykis! Žvaigždė

wisishkai pritariu miss666 nereikia taijp stereotipishkai mastyti!bet ish esmes,galiu suprasti kaijp tu jautiesi,nes man tas pats irgi buwo su drauge,niu ji gyweno jnw kaijp ir ash o priesh pora metu ishware gywent i wln,ir prasidejo…susirado draugus su kuriais kiekwiena miela diena toosinosi ir poote zholyte…pas mane amzhinai atwarydawo girta arba apsipootus,su ja net gatweje buwo baisu waikshchioti,ishsidirbinedawo kaijp nzn kas…o tu taij tos sawo drauges nematai,tik susirashineji,ash tai ja kiekwiena sawaitgali matydawau,taij spek nebuwo nerwu ania…?
bet welew wiskas pasikeite,ji suprato,kad negalima shwaistyt laiko tokiom nesamonem. bet ash tikrai nemanau,kad taijp buwo todel,kad jis buwo panke shitas dalykas chia ne prie ko. ir nereikia sakyti,kad oij tie pankai paskutiniai narkashai ir t.t.nes tarp wisu subkulturu dabar darosi panashus dalykai,patikek Taip

gali nesijaudint, jokia ji ne panke, o sheip nuopisa, tokia kaip avril lavigne nx, kur net nesupranta kas yra pankas blexa ir užknisa chia prota. anarchija ****as!

užjaučių Apkabinimas
greit daryk ką gali…
degradacija…Žliumbia

wahahahaha , anegdotas! ir ko cia myscioji! matosi kad merginai paauglyste prasidejo…isauks inai is to ‘‘pankavimo’’. jei zmogus taip sako: as tapau panke Šypsena)) nu nzn nzn… juoka kelia…paprasciausia vaikas-sudpankisŠypsena) ir tau nera ko jaudintis, nebent jai draugai jos naujieji jai bloga ytaka padarys…o inai noredama itikti prades nesamones kokiasnors darytMirkt bet kam sugedinai ir taip pazeminai savo drauge bangoj Cha cha luzau jos laiska beskaitydama Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha palauk, gal po kokiu puse metu taps jau kituokuomnors Cha cha Cha cha Cha cha

su amzhium praeis…

punkroke … juk tavo pacios nickas Punkroke Laimingas nu aisku, jei ji taip sako, kad jinai pasidare panke … siaip manau nieko blogo jei neatsitiks, nes rasydama laiska ( kaunieciai visada taip daro!) ji biski perdejo… na ji tik giriasi, manydama, kad tu ja paaukstinsi ir galwosi " o jega tu labai faina !" ir t.t. Jeigu ji tikrai gera tavo drauge, kai susitiksi su ja, pasikalbek atvirai… paklausinek kokie tie jos draugai… Siaip as bent jau vadovaujuosi posakiu NERA TO BLOGO KAS NEISHEJTU I GERA…ŠypsenaŠypsena kaunieciai man niekad nebudavo prie sirdies… jinai tikrai nera panke, geriausiu atveju pispanke… jeigu tu supranti ka as turiu omeny tai viskas puiku… tikiuosi as tau padejau MirktNekaltas

Aciu jums visiems uz zinutesTaipGėlė
Supratau,kad be reikalo tiek jaudinaus.Beja,ir man rodos,kad drauge "priskiede"TaipNes kai buvau Kaune ir labai siuliau susitikt-ji nei i zinutes atrase,nei rageli keleNeArba nasuja skaiutere issiskuto ir bijo pasirodyt,arba nedrista prisipazint,kad is jos jokia pankeTaipKaip manot???
Beja,nenoreciau sutikt su tais,kurie sako:"ko cia myzcioji?" ir pan.Tiesiog ji mano drauge ir as delto jaudinuos.Bijau,kad ji nepradetu vartot narkotiku ir pan.HGi ir jus jaudinates del artimu zmoniuNekaltasIr visai cia nieko baisausNe

NekaltasTaipNekaltas

tai panai dabar fajna gyventi…Šypsena gal dar jos nepraradaj atras lajko bishki ir tau… o jej ne tada ir nezhinau kaip paguosti.neliudek bus tu drauguLabas

kodel tai panai dabar faina gyvent??? as tai manau kad ji tik issigalvoja kad yra panke…mazdaug dabar jau sustra nes rengias ir kaip panke ir klauso punkrocko…tokiuose svaiciojimuose nieko faino Šypsena ir beje draugu ne taip lengva susirast ir reikia vertint visus kuriuos turi ir tikru draugu gali ir nebepasitaikyti Nekaltas

man pasirode fajna del tu kelioniu…visada troshkau ir trokshtu pakeliaut po Lietuva ir toliau…shiaip aishq ner panke jej klauso repo
JuokiasiVeee ir dar del to ji kvajsha kad palieka senus draugus…Nekaltas

jap keliaut smagu o ypac su draugaisTaip anyway ta pana kada nors supras kad prarado gera drauge Šypsena

pawojus jaj gal ir yra, matosi kad ji nelabaj ka zhino apie pankus, bent jau man tajp atrodo, nes pankaj su hoperiajs? nu nzn. apskritaj grejt manau ji nudegs, palanktys palakstys ir sustos. chia tu nieko negali padet, nors ir kajp noretum…dejaDrovus

jie tokia jos enpadare… ji to norejo pati. tieisog leisk jai gyventi taijp kai nori. jusus antykiai galbut susilpnes, taciau vistiek jie ishliks… Drovus

ir manau del to kaltas tavo nesuprantinguam sir didelis atstumas… atstuma siskiria zmones… Nekaltas