HELP! mIRC: Closing Link: 0.0.0.0 (Virusas)

siaubas!!! ir vel tas pat… Liūdna
taigi atsisiunciau nauja mirka, t.y. sena istryniau (ismokau kaip reikia atsisiust Šypsena) Viskas buvo gerai - veike… paskui, vel pasidare taip, jog rase, kad tas virusas atsirado, bet kai nuejau dar karta - viskas buvo gerai… Jau dziaugiausi, kad vel mirkas veikia, bet o dabar nebeveikia - vel virusas… siaubas Nustebęs ka daryt? Turbut jau reikia kokios antivirusines programos, ane? bet nieko apie tai nesuprantu… gal galit ka patart? Liūdna

o gal wis del to dar parsisiusk antivirusine ir prasiskanuok sawo hdd?

o gal galetum pasakyt is kur man ja parsisiust? buciau labai dekinga Šypsena
ir ka reiskia prasiskanuot hdd?

em aaa… Šypsena blin ziauru… http://www.symantec.com ce, norton antivirus vadinasi, jei en moki tolesnius zingsnius pati zinosi & beje, negi taip jau sunku be irc sedeti? :]

niu be mirk sedet aisku kad nesunku, bet as noriu, kad jis veiktu Šypsena
o ta norton as turiu, tik nelabai suprantu ka daryt, jis jokiu virusu neiesko… Aš nekaltas

am, 2x klikini ant nortono ikonos prie laikrodzio, palauki kol atsidarys, matai langa, ajni i "scan for viruses", paspaudi ant "scan drives", paziuri i apacia, matai zodeli "Actions", spaudi "Scan" ir lauki! kai pabaigs matysi pranesima, arba skanuodamas ishmes koki virusa tu ten turi, a jau nuo viruso priklauso kokie tolimesni tawo veiksmai bus

labai asiu, kad paaiskini, bet pas mane prie laikrodzio nera jokios nortono ikonos… O gal dar turi reiksmes koks tas nortonas? mano 2000, ir ten as nieko nerandu, jokio uzraso su tais virusais kad butu…