Help!! kaip pasigaminti sėdmaišį ?

labai acu,pagal tokius ir darysiuŠypsena o beje toks gan kvailas klausimas,bet kaip nubrezti lygia trapecija Drovus

kadangi trapecija brezi ant perlenktos medziagos, tai jos tik puses tereikia, tai atidedi apacioj puse apacios, o virsuj puse virsaus, ir juos sujungi, viskas trapecija, o jei neleksi medziagos, tai tada reike issivest centro linija ir nuo jos i abi puses padalinus is 2 matmenis atidet ir sujungt kampus Šypsena

O jei klausi su kuo siaip 90 cm ilgi nubreziu, tai as dedu tiesiog metra, jis minkstas bet vistiek konturas iseina, o siaip gi nereikia labai idealiu liniju, be to dar siuvant pasitiesina Šypsena

paklausiau,o po to supratau Cha cha na va jau isikirpau,sufastrygavau db tik beliko nunest kad su siuvimo masina siusutu :d ir palaukt kol granules nupirks Laimingas pagaliau ir as prisiruosiau Valio

Apsilankyt galima bet kada, net Sekmadieni. Man paduoti pora maiseliu nesunku. O i manaji raudona sedmaisi ipilta lygiai 3 maisai po 120ltr granuliu (tikslus vidurkis ~300ltr). Tokio kiekio kaina perkant 12lt tera. Na gal ir per daug, arba dar oda kalta, nes palyginus jis gana kietas ispradziu, kol isisediŠypsena

is kur? Cha cha

beje rama007, taip Kursenuose jei tiksliau.

pazystamas prie statybu dirba tai suveiks Laimingas

Muriele, o kokiam tu mieste, gal pazystamas ir man maisuka galetu suveikt?

as is kauno,jei tu is jo galeciau paprasyt

Liūdnas Vilnius O kada galetum gaut, as gal sekmadieni iki Kruonio vaziuociau, tai tada jau sukciau iki Kauno, bet turbut per greitai Liūdnas

As is kauno tai gal ir man galetu???JuokiasiNekaltas

na jis man zadejo tik kita savaite,tai kaip uzves tada paklausiu ar dar gali gaut,ir tada butinai pranesiu Šypsena o tai senukuos ka nera? Vau!

nera, senukuos dabar seniai bebuvau, bet kitur nera, suradau tokiu parduotuviu apie kokias ne girdejus nebuvau, ir nera Liūdnas

Paklausk butinai, nes kita savaitgali irgi ir as pati pro kauna vaziuosiu i pajuri, ir teta i kauna vaziuos, nupirktume Šypsena

gerai,kai tik gausiu parasysiu Mirkt

TKam vargti, daryt lekalus, kirpti, siuti - ivinioji visa maisha i medzhiaga ir she tau sedmaishis…JuokiasiJuokiasi

Ne,ne, zhmones, tik uzh gryna piniga neimkit…Juokiasi

kzkoks absurdas,negaunu tu putos rutuliuku ar kaip juos pavadint kiek isvazinejo pazystamas niekur nera kadangi lb dideli uzsakymai ir nespeja gamint Piktas tai db guli kampe mano sedmaisis Žliumbia

Beda beda Liūdnas Nu ka, teks i Kursenus traukt, vistiek zadu ton pusen vaziuot kovo pradzioj, greiciausiai ta savaitgali kovo 10-11, reikia tartis tada ir is ten imt Šypsena Tai kai jau zinosiu kad tiksliai vaziuoju ir jei EDWX tures ir gales, tai gal tada ir tau galeciau paimt uzvezt grizdama pro Kauna Šypsena Nenuleidziam ranku, mano katinas-sedmaisis irgi laukia kamsalo Šypsena

na jei tau nebutu sunku,bet tau nepakeliui visai Liūdnas dar bandysiu gal kaune uztiksiu kur Šypsena

Nu paieskok dar Kaune, jei rasi is kart duok man zinot, o vaziuojant i Siaulius, ypac is Siauliu man Kaunas labai pakeliui Šypsena

Smūgio garso izoliacijos polistireninio putplasčio plokščių galima įsigyti UAB "Kauno šilas" priklausančioje firminėje statybinių medžiagų parduotuvėje adresu: Vynvyčių sk. 3, LT-52482 Kaunas; tel.: (37) 370485. galit pasiskambint pradžiai

va cia rdau kad gali but kitam forume snekejo,jei kas skambins praneskit,dar kitur bandysiu ieskot

Tai nebuvai tu ten? Idomu ar jie turi Šypsena