Help! Kaip mesti rukyti?

Ash ir taip nustojau… pabudau ir shlykshtu… taj dabar ne tik kad nerukau, bet ir geriu tik alu ir starka… apie spirita ir cigaretes negaliu net pagalvot Šypsena
Bet kartais… labai retai visgi parukau, tada vel praeina labai ilgam…

Ish tiesu, taj reik valios nerukyt… galbut tas prisigerimas padeda, bet veliau nerukai tik valios pastangom, reik motyvacijos… keista, kai vienas tarp rukanchiu, bet isheina… gurkshnoju alu… ir kramtoshkes suvartoju normaliai Aš nekaltas

Situacija3:
Vaikštai vieną kartą po kambarį susinervinęs (jau du metai kaip metei rūkyti, o norisi vis vien, čia iš patirties)ir pradedi galvoti, o kodėl man nesurūkius kokios cigaretės jei norisi. Negi aš turiu varžyti savo norus? Kaip noriu taip ir darau. Kiti visą amžių rūko ir nestimpa, o aš čia kankinuosi…
Cha cha

Biess rašė:
Situacija3:
Vaikštai vieną kartą po kambarį susinervinęs (jau du metai kaip metei rūkyti, o norisi vis vien, čia iš patirties)ir pradedi galvoti, o kodėl man nesurūkius kokios cigaretės jei norisi. Negi aš turiu varžyti savo norus? Kaip noriu taip ir darau. Kiti visą amžių rūko ir nestimpa, o aš čia kankinuosi…
Cha cha

Alia ir biesas Taip gi tu Mirkt

Buna ir man taip… nuvarau ishsiverdu kavos ir shokolado plyta "sukarpau", bo tingiu begt nusipirkt- stengiuosi neturet…

Na bet tikrai!!!Cha chaMirkt

Parukyk ir numesk . Ka gal tu nuorukas kolekcionuoji?

Žinai, jei rimtai, tai paskutinį kartą kai mečiau(tų kartų buvo ne vienas)
tai po kokios savaitės ar poros apimtas depresijos pašarinau po kišenes ir SURADAU pusę pokelio. Taigi, taigi.
Ir žinai, nerūkiau. Pgalvojau, ar mečiau rūkyti dėl savęs, ar šiaip niekais užsiimu, žaidžiu.
Tai jau praėjo kokie gal 3,5 metų, bet kartais norisi…
Mirkt

Ta tamsa- kur pasideti,
Kai nei zemes,nei dangaus.
Nykiai smilksta cigarete-
Lyg viena, lyg be zmogaus.
Jai visai nerupi lupos-
Ar buciuosis, ar raudos,
Paprasciausiai patyliukais
Ji save joms atiduos.
Ir nukris i slapia moli
Jau bereiksmiai pelenai.
Ir beliks ranka numoti,
Kad kvailai pragyvenai.Nustebęs

(J.Strielkunas)

mano brangiausiajam irgi cigareciu dumai nelabai patinka Ignore, tai mes su juo susilazinom, kad as metus nerukysiu… is penkiu litru dzino, kad as tikrai neuzsimanyciau NeNeNe.
tai po tu praleistu metu nelabai ir norejosi pradeti… taip dar pusem metu prabego. bet dabar jau vel pro reta uzdumiju Aš nekaltas
bet susilazinimas (jei is ko nors brangaus) rimtai padeda. bent jau tam laikui Aš nekaltas

Sakiau gi, jei jau pradėjai, tai visam gyvenimui.Mirkt

Surukai ir meti Šypsena Tai geriausias budas. O jei rimtai, tai nevertetu klaust patarimo cia Nemanau, kad surasi tau tinkama atsakyma. Cia viskas priklauso nuo taves paties. Stipriausias stabdys yra valia. O jei nori, tai niekas nesutrukdys. Sekmes Labas

Aciu Bagira sis patarimas tikrai gali booti vertingas man… Labas

pas ja perdaug svorio apkuni gyvate

xexe

Šypsena nu, ka galiu pasakyti. cool!!! Taip

Labai grazi bet galiu pasakiti kad pas ja per daug makijazo.

Nekaltas

pupooote mano… Apkabinimas