Gyvenimiska istorija

Tikrai nesitikejau, kad atsilieps tiek zmoniu, sakau, gal as cia viena tuos iskrypelius traukiu…Niekam nelinkeciau to patirti, tikras siaubas

Man irgi buvo. Autobuse vaziavau i mokykla pries keleta metu, kai pajutau kazka grabinejant po sijonu. Atsigrezus kaip pyliau su kuprine iskrypeliui, tai nespejau gaila iskolioti-keturiom isbego is autobuso. Gal yra tokiu kuriom patinka?

O dar geresnis bajeris man buvo nutikes… Vaziuoju autiku ziuriu senis ziuri i mane ir mirkt aki. Galvoju-pervertas pedofilas. Po keliu minuciu atsisukau i ji vel, o jis vel man mirk aki. Islipant reikejo pro ji praeiti, o pasirodo zmogus nesveikas buvo-jam taip traukuliavosi nevalingai veigas. Gerai kad kokio nepadoraus gesto jam neparodziau Šypsena

Vargu ar atsirastu nors viena tokia, nors ka dabar gali zinoti…

Butum nekalta zmogu iskoliojus, tik pabandyk isivaizduoti jo savijauta tada Juokiasi

uucchhttyyCha cha

nekenciu tokiu atveju Veee …slyksciausia ,kad daznokai taip buna fuiiiii…vemt norisi net pagalvojus…

pats pats isimintiniausias buvo kai senis tox Baisu slykstyne ejo pro sali laisvei ir tipo nepastebejo atsitrenke ir pradejo man grabaliot virs juosmens…is pradziu nesuregavau ir buvau tokia svelnei tarent’‘apstulbus’’ paskui spyriau is visu jegu jam i koja ir greit nuejau…kai jauni tai dar netaip slykstu,bet kai senei tai … Veee …man nepatinka net neiskrypimasz tai,o net nezin…slykstu…o man viena karta mokytojas per subine dave ir as nepagavau kampo jis ten netycia ar specelei…laisves aleja ****s coz ten daznai taip buna ipac su 16kineis Liūdnas

Buvo man taip slyksciai. Ilipu i troleibusa, matau seniokas, toks visai kulturingas atrodo, su vestuviniu ziedu ir kostiuminem kelnem, tavrkingi marskinukai, stovi prie merginos ir siubuoja tikrai ne nuo truliko. Ta mergina stotelej islipo, ogi ziuriu, vyruko kelnes kaip palapine, matyt su seimyniniais. Atsisedau, o sitas sau pareina, atsistoja ir pradeda trinti i peti. Fu…kaip slykstu, jauciu kaip ten kieta. SUsinervinau, is pradziu kilo mintis su galva kai trinktelt, bet pasidare slykstu ir apeme nerealus pyktis, tada apsidairiau, kad trule nemazai zmoniu ir dar bobuciu visokiu, tai garsiai jam: gal noretumet islipt prie penkto komisariato (tada dar Klanu Parkas stotele buvo). Tai tada bobutes is karto tuom reikalu susidomejo, viena pamate klyna, kilo toks skandalas, kad ta vyruka pora jau normaliu vyru ‘palydejo’ nelabai svelniai is troleibusoŠypsena Vat taip.
O man tai vis gaila kad as su galva jam neuzvaziavau Kietas

oooooooooij taip tai labai dazhnai buna…tai per uzpakaliuka,tai apsikabina eidami ir t.t…shlykshtu,bet tuo metu nespeju sureaguot Ne Piktas

Mane kazhkokia faina merga per shokius grabinejo,bet tai buvo malonu Laimingas

is pensininku seniu tokiu dalyku nepatyriau…bet is bendraamziu ir jaunesniu!!!buvo ir buna…slykstus jausmas.tik nereikia apsileis,gintis reikia

jo ne kas jums merginos buna autobusuose PavargęsPavargęsPavargęsPavargęs

Oj atsimenu buvo tox vienas ishkrypelis autobuse,tai pradejo graibyt uzhpakaliuka,atsisukau,o tas sako tu nepasitrauk dar…Tai taip sunervino vos ant viso autiko nepradejau rektPiktasKandaKanda

Laimes kudikis Šypsena

man nebuvo, bet girdejau, kad taip buna Liūdnas

ApakęsApakęsApakęs slykstuVeeeVeeeVeee

patikek, ir ne tik juose Ne