Gyvenimas

kokios tolimos svajones. Ir abejoju ar tikrai imanoma noreti gyventi kajp atsiskyreliui Liežuvis

Nezinau… Manes toks gyvenimo budas netraukia. Buvau siemet Norvegijoj. Pagyvenau kalnuos savaite. Kad tu zinotum, kaip jie mane uzkniso… Taip ir svajojau kaip grizti namo. O siaip svajoju apie laiminga gyvenima Vilniaus centre, nes buti vienise ne mano charakteriui. Šypsena

Faina butu menulyje Cha cha Juokauju juokauju Liežuvis Shiaip ash dar nzn kur noreciau gyventi, bet manau, kad mieste

Keista, visi į kaimus, kaip atsiskyrėliai… Aš kaip tik norėčiau gyventi kur nors didmiestyje, dangoraižyje, viršutiniame aukšte. Cha cha

fantastai/temu atkelinetojai

Gerai ir šiuo laiku gyvent,tik norėčiau nuosavo namo…kur nors nepaprastai gražiam,ramiam Lietuvos kampely,bet kad nepertoliausiai miestas būtų.Jeigu su vandens telkiniu,tai išvis fantastika Nekaltas

As noreciau gywent ten kur l.silta wisada silta…jura (ar wandenynas kox) ir namas prie juros…aplink smelis ach…wanduo skaidrus ,bangos… Mirkt

hmm svajones. siaip nenorecia visad gyventi nuolatinej vietoj(aisq namuka kokiam nors pasaulio kampelyje tureti reikia,toki jauku ir maza Šypsena)o siaip noreciau vis keliauti ir keliauti.taip gyventi zymiai idomiau Taip

cia tai buvo geriss Tūsas

kai buna liudna,nusikeliu i panasia vieta…prie kalnu bet paskuj uzeina dra didesne depresija del vienatves Nustebęsex… Nežinau

Mano svajone yra tokia: Tropiku sala, zydrai zalias vandenynas. Ramus. Visur aplinkui palmes ir kiti egzotiski medziai. Misko gilumoje mano namelis is misko dovanu - medziu, lapu, shaku. Sala nedidele, max 1.5km skersmens. Yra aukstu uolu. As gyvenu vienas arba su max 1 zmogum (pana, ne kitaip). Miske yra “valgomu” gyvunu Cha cha.Kokosai, ananasai, bananai…Gyvenu ir dziaugiuosi kiekviena gamtos isdaiga ar dovana. Niekas nedrumscia gyvenimo. Viskas ramu. Vejas vos vos juntamas siurena per palmiu virsunes ir skleidzia malonu garsa. Butu gerai turet shuni. Koki vok. avigani ar labradora. Su juo galeciau tyrineti kiekviena salos kampeli, atrasti vis naujas vietas. Visas gyvenimas letai plauktu, tureciau vaikuti jei kartu butu pana Girtas Moteris… Taigi va. Nuo kranto pazvelgus butu galima matyt kita salele, mazesne uz mano. I ja plaukciau su is bambuku pasigamintu plaustu ko nors Šypsena. Valgyciau egzotiskas zuvis ir gyvunus. Kurenciau lauza. Atrasciau vaistiniu augalu Kietas Juokiasi…va tox gyvenimas man butu geresnis uz belekoki turtingo vercho gyvenima. Flirtas … Ech… Šypsena

aišku, smagu būtų gyventi ramybėje, bet man gerai ten kur ir gyvenu. Kartais ir aš pasvajoju, bet ne taip toli tos svajonės nutolsta nuo realybės Mirkt

Kad ir ka besakytum gyvenima yra grazus ir labaiiiiiiiiiiii fainas.

Gyvensiu linksmai ir laisvai, tikiuosi Cha cha

O gyventi as noreciau dideliam 3 aukstu name su baseinu bei sodu.Rami tyla aplinkui ir nieko daugiau.Netriuksmingas turtuoliu rajonas ir tyla… Mano kuklios svajones…

as rinkciausi kitoki Nekaltas

noreciau gyvent uzsieny,turet seima,dvi dukrytes ir dirbti megstama darba!na bet dirbt gal ir nebutina! Cha chava stai taip isivaizduoju! Drovus

antarktidoj… pasidaryciau nameli is ledo Cha cha

negalwoju apie tokia tolima ateiti

Mano kita svajone: 3 auxtu pilis is raudonu plytu pagal individualu projekta. Garazas kokiu 300kv.m. ir jame visa JAGUAR gaminamu ir gamintu automobiliu modeliu kolekcija…aplink diiiideli zali laukai…super Niam niam