.:: Gyvenimas iškeistas į nežinomybę::.~

Aha aš irgi bandau mesti vieną žalinga įprotį. O kada norit gert? MirktMan betkada tinka…kaip su jumis Flirtas Cha cha Žvaigždė~

nea =] Ne

Santykius su šeima? Bendravimą su draugais? Ne. Manau, kad ne. Nors… Nesu stipriai mylėjus, nežinau, ką tai reiškia, todėl nežinau, kaip elgčiausi Mirkt

Galima būtų argumentuoti? Žvaigždė~

sikau as ant tu aplinkybiu. atsisakyciau jei tik man to reiketu.

nemanau Ne net nz kodel… gal delto, kad, kaip jau ir sakei, meile gali nutrukt… o ko atsisakysi gali ir nebesusigrazint… Šypsena

_Aha aš irgi bandau mesti vieną žalinga įprotį. O kada norit gert? MirktMan betkada tinka…kaip su jumis Flirtas Cha cha Žvaigždė~_norim kad ir dabar Mirkt o as irgi znok laiswo oro direktorius niekas manes nevarzo jokia antra puse Mirkt Drovus

mylimas ir mylintis pas mane turi buti vienam asmeni , taip kad Liežuvis

Tai turėjo nuskambėti kaip užuomena? Drovus Nes taip supratau Drovus Žinosiu kad laisvo oro direktorių galima betkada išsikviesti Flirtas Žvaigždė~

hmm gal per riebiai pasakiau, bet… Kietas bet kada galite i priwata parasyti atsakysiu sustarsim del Taurė Alus Kava Drovus

Vajee Flirtas.Turėsiu omeny…Laukite privačios Mirkt Žvaigždė~

laukiam laukiam labai Mirkt ka imsim Alus ir judesim futbolo zet Kietas dar lauxime poneles laisko Flirtas

ne

nzhnaw…

kai isimyli pasimaisho protas,todel nzn kaip pasielgchiau… Nekaltas

Nekaltas…o suderinti to niekiap negalima Nekaltas

Tikrai ne, aš neturiu jausmų ir meilės nepripažįstu, todėl gyvenimo iškeisti į NIEKĄ nenorėčiau.

Manau, kad ne. Nekaltas Nors… Nesu dar ką nors taip stipriai mylėjusi, kad galėčiau taip pasielgti… Drovus

manau, kad ne. seima yra seima, o meile ateina ir iseina…

Visokių situacijų gyvenime tiotka būna. Žvaigždė~