Gyvenimas be sekso

Neskaitei temos apie gyvunus, kur dauguma panoro tapti Kiaulė ? Cha chaCha chaCha cha

Laikinas intymumo trūkumas man priimtesnis už atsitiktinius ir nepastovius lytinius santykius.
O tokių, kurie nesimyli po daugelį metų, aš nepažįstu.

Ir koks nuobodus turėtų būti mano pačios gyvenimas, kad imčiau domėtis kitų lovos reikalais? …

Dekui dekui,vzaimno! Bučkis
Liežuvis

Manau kiekvienas apie tai turi vis kitokia nuomone. Kazkas jau sake, kad net jei zmogus vienisas, jis turbut nesieskos atsitiktiniu partneriu. O tokiu situaciju buna, kad nera to sexo, ir sitaip gali buti ne vien tiem kuriem jau laikas anapilin

Muž govorit,čto ja "slaba na peredok".A u nego liubovnicy točno net,no druzei-mužikov vsio bolše.Ja dumaju-možet,on "slabovat na zadok" stal? Pavargęs

Liudnas tas ju egzistavimas

sutinku su “indene”Taip

siaip ar taip as uz pilnaverti gyvenima,o kaip jis gali buti pilnavertis be sexso.Na bet jei jau ka gyvenimas nuskriaude ir jam tenka gyventi be sexso belieka ji tik uzjaustiLiūdnas

Otmorozok,kam tau moterys reikalingos,jei rankos yra?..Cha chaCha cha:d

Verciau gera masturbacija nei nesekmingas seksualinis gyvenimas su prastu partneriu Veee Kazin kiek Moteris gyvena "su seksu" is esmes tepaguledamos po Vyras ir suvaidindamos orgazma Nekaltas

manyciau,kad tie kurie gyvena be sekso yra arba ligoniai(kurie nebegali jo tureti)arba iskrypeliai(kurie sako jog gyvena be jo,o pasislepe nuo kitu tenkina savo erotines fantazijas ivairiais budais)

O vyrai?
Ar nera vyru, kuriu nebetraukia ju Moteris, kurie vargsta, megindami patenkinti ju geidulius ir slapta svajoja apie kitas Moteris?

jokiu svarstynu…, jei nori tai tuoj pat…dabar…nera ko atideliotiGeraiTaipTaip Turite veikti Gerai

Kiekvienos vienišumą pakelia skirtingai. Priklauso nuo žmogaus charakterio, temperamento, paveldėtų genų. Aš gyvenu darnioje šeimoje, todėl nelabai įsivaizduoju, kaip galima vakare atsigulti į lovą ir nerasti šalia prie ko prisiglausti… Nežinau, kaip reiktų gyventi vienam, turbūt skubiai ieškočiau gyvenimo draugės. Nežinau, kaip pavyktų, nes, turbūt, kiekvieną naują draugę lyginčiau su dabartine žmona, ir joms būtų sunku, nes prie ko žmogus pripranti, tas atrodo geriausias…Atsitiktiniai santykiai - galima, jei esi vienišas. Bet jie niekados negalėtų pakeisti nuolatinio ryšio tarp žmonių.
Pažįstu ir "juodų" vienišių, bet tai, - dažniausiai keistuoliai. Gamta žmogų sutvėrė taip, kad vyrui reikalinga Moteris, o moteriai - Vyras. Ir jeigu kažkam jų nereikia, tai yra nukrypimas nuo gyvenimo dėsnių. Nesakau, kad tai blogai, bet tai nėr visiškai normalu…

Liežuvis Liežuvis Liežuvis

Prabilo ilgamete patirtis…LiežuvisCha cha

kas duota gamtos to nepakeis niekas! Taip tegul proto ne…isa anonistai!Ne

Jaunimui būtina mylėtis.
Vaikučiams žaisti. Seniems – ilsėtis.
Cha cha

[quote]Pazystu tokiu zmoniu - tai ju tvirta nuostata. Argumentuoja, kad gali gyventi daug laisviau, nes nebereikia galvoti apie partnerio paieskas…
[/quote]

Kad taip man tokią "tvirtą nuostatą"! Girtas
O dar jei nuostata nevalgyti, negerti… Kai pagalvoji - kokie rezervai žmoguje glūdi… Drovus

Aciu turesiu omeny, kad kartais keikia ir issilieti Šypsena