Gytis Ivanauskas

kahzkaip dar negirdejau, kad “paaugles mergaites” turetu dievaicius teatre Nekaltas

zinai as manau kad jis tiokrai vertas visu tu pagrindiniu vaidmenu, todel kad tai isties yra talentingas aktorius

o ash manau, kad zhiurint penkta spektakli su Gyciu (kur jis visada tox pats ), nebenoi jo matyti. visai. jokiam spektakly Pavargęs

va va aš irgi noriu paklausti tų mergaičių - kiek spektaklių jos su juo matė? Drovus ir viskas tada paaiškės. Aš tai 4 pagret Pavargęs Ir kaip minėjo r.b. amplua nesikeičia Ne

imogen, “nusikaltima ir bausme” galima uzhskaityti uzh 2 Mirkt mano viena drauge jau sake prades ignoruoti Varno spektaklius (uzh Gyti) Šypsena

Nu r.b. kaip tau “Nusikaltime ir bausmeje” ar labai rusiškas Roskolnikovas buvo? DrovusAš tai jau seniai sakiau rašysiu laišką Varnui su surinktais parašais, kad savo mūziną biškį pasitaupytų Piktas

Na nežinau. Mano nuomone Gytis Ivanauskas yra tikrai talentingas aktorius, mokantis nuostabiai vaidinti. GeraiJo kuriami personažai yra tikrai įstabūs. Jis moka įsijausti į savo vaidmenį. Gytis scenoje ir realiame gyvenime yra visiškai skirtingas. Realybėje jis labai linksmas, nuostabus ir mokantis su kitais bendrauti. DrovusGerbiu jį už jo charakterį ir vaidybą. Laimingas

F_A, o tu matei nors vieną žodį apie tai, kad jis blogas aktorius? Jis tiesiog jau vemti verčia Pavargęs Sorry, kad taip tiesmukiškai, bet deja panašiai ir yra… Kad ir kaip mėgtum braškes, po kiek dienų tau jos atsibostų? DrovusMan keista, kodėl režisieriai neišnaudoja ir neieško kitų aktorių? Nežinau

Na aš nesakau, kad jūs sakot, kad jis blogas aktorius. Tiesiog pasakiau savo nuomonę apie jį. Man jis patinka. Skonio reikalas MirktO apie tas braškes. Na nežinau. Jau kiek metų labai myliu teatrą ir einu į jį vos ne kas savaitę. Kažkaip neatsibosta. Cha cha

F_A, aš irgi mėgstu ir teatrą ir kiną, bet jie tuo ir žavūs, kad nežinia ką rasi ten apsilankius. Kas kartą vis stebina… Žinai, o Gytis manes jau visai nestebina. Man jis visur toks pat… iš pradžių dar patiko, bet iki tada kai pamačiau su juo gal tris spektaklius. Nuo trečio spektaklio jis kas kartą man įsigrysta vis labiau. Bandau užsidengti akis, matyti vis kitą vaidmenį, bet negaliu… Matau tik blondinuką, žydraaki, žydruoliuką… Nežinau To niekada nebuvo su kitais aktoriais. Šitas amplua pernelyg greitai mane pradėjo varginti.

Čia jau turbūt kaip kam. Na man jo vaidmenys gan skirtingi. Raskolnikovas “Nusikaltime ir Bausmėje”, jau miręs meilužis “Tolimoj Šaly” ir tas berniukas “Švytury”. Man šie vaidmenys atrodo skirtingi. Ir stebina mane tas kad po spektaklio jis gali taip greitai atsigauti ir būti toks koks buna realybėje. Labaidraugiškas ir mielas. Laimingas

kartais buna, kad kas tinka viskam, netinka niekam Šypsenanu man kad ir po kokiu 4 spektakliu jis kolkas nemaisho, bet kad kahzkoks panashus jis visur tai tikrai Mirkt

manau, cia interpretavimo skirtumai (Tavo ir Varno Mirkt). juk jis tikrai ne blogesnis nei Hamletas-Mamontovas Mirkt

nu taip… neblogesnis Nekaltas bet mažiau mielesnis Juokiasi

hamletas buvo mielas? Apakęs

Hamletas tai nelabai, bet Mamontovas Apkabinimas Taip Drovus Cha cha

tai cia jau asmenines simpatijos. kaip kitu mergaiciu Gyciui Mirkt