Gta3 - SUPER ŽAIDIMAS

netikiu…
pas mane 500mhz, Nv Gf32mb ramu 256+128…ir nearealiai stabdo…zaidziu vien del to, kad nerealus zaidimas…i prieki veiksmus numatau ir losiuŠypsena

Pabandyk visus video navarotus OFF perjungt… pas mane 1Ghz su GeforsuMX400, 256DDR ir stabde bishky, kol nenuemiau…

Nu jus ****ukau gal nezinot kad kuria nauja zaidima gta tema jo pavadinimaas:
gta:vice city ir tai bus dvigubai krutesnis zaidimas uz gta3, nes ten dvigubai daugiau ginklu ir dar daugiau masinu Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

ishprotejes milijonierius
Blogai

Sutinku su ericca nes is tikruju sis zaidimas jau kuriamas ir jis bus pats kruciausias ir jum tik isgraust zaidziant gta3Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

2 Jonaz: Cia tau tik isgrauzt, nes kol tu savam kaime PS2 turesi, praeis daug laiko, ir mes jau zaisim GTA4. Lame Blogai.

Kietas

[cia ne i tema] gal gali paaiskinti, kaip tu per 3 dienas is 11 forumu zinuciu prisidirbai iki <1000 ??? nieko gero neturintis pasakyt lameris Piktas Aš nekaltas

Yra tokia zaidu forume tema chyteriai… , taigi gali paziuret kiek sitas lameriz pripostines ten zinuciu. Be to siame formume vos ne kiekvienoj temoj igruztas jo snukis su cigaru Piktas
Blyn reikia banint is bangos tokius lamriuz, kad neterstu be reikalo forumu