GSM patarimai: Sony Ericsson t68i specifikacijos

tikrai geras telefonas turejauGerai

As irgi turiu ir pakolkas labai patenkintas tik bukit zmones paaiskinkit del fotokameru…

Super variantas (kalbant apie akumuliatoiu). Man laikydavo iki 8 paru. super. Unreal. Tiesa, trukumas, kad mazoka spalvu. Dabar turiu Siemens M55. Irgi nesigailiu. Tik baterija Veee.

Tai tiek.

VV

techninėmis galimybėmis pasirinkai silpnesnį telefoną Laimingas

MCA30 tikrai turi blicą, zoomą taip pat (bet iš jo jokios naudos, labai prastėja kokybė) ir tikrai tinka t68i.

Aciu Domai, o gal zinai uz kiek galima nupirkti MCA30 nes kazkai as tokios niekur nemaciau.

Jau radau kaina vaiksto panasi kaip MCA25

nu vudi nezinau kaip jis tau like 8 paras ,pas kursioka daugiau 5 niekaip netempia maniskis man irgi daugiau nelaikydavo…

pas man joystick padaryta jau 621000kartu sumaigyta,be jokiu probl. veikia,lyginau su 3510i,gaidys 35a nokia pasirodo… Beje SE T68i daug mazesnis ir grazesnis. o melo tai,ka padarysi,visi turime trukumu… Šypsena

Na, gavau dovanų šiam daikčiukui ir laisvų rankų įrangą, kurią taip minimaliai aprašiau pirmoje žinutėje.

Puse perskaiciau ir atsibodo Laimingas

Bet kiek as dairiausi po kameros MCA30 aprasymus, tai niekur neradau, kad butu parasyta jog ji su blicu…

Nu net nežinau, tie kas pardavinėja žino, reikia jų paklausti, aš niekada nesidomėjau, bet, kaip sakant, "žmonės kalba", kad su blicu.
Konkrečiai šių fotokamerų aš nesu čiupinėjęs.

to snekutis:as kalbejau apie m55+fotikasŠypsena

Geras postas apie T68i, puikiai padirbeta. Gerai Alus

Pats naudojuosi T68i jau nepilnai metai bus - ir galiu tik pagiriamuosius zodzius pasakyti.
Del mytuku trynimosi - tai nesamone, gal kokie fufliakai nebent ideti, o siaip - originalus, sidabriniai - kas ten trinsis, taigi "iskalti", svieciantys jie? Kaip nauji jie pas mane… Ir korpusas tikrai atsparus - tiek smugiams, keleta kartu teko netycia tekstelti ant grindu - tiek nesiojimui, del ko siaip abejojau - maniau, kad ant sidabrinio sviesaus pavirsiaus turetu ibrezimai gana greitai matytis… Nieko panasaus, tik tiek, kad as ji taip tampausi, nesaugodamas - tai Sony Ericcson uzrasas ant telefo uzpakalines puses baigia nusitrinti, ir ekrano stikliukas pasibraize - nesinesiokit vienoje kiseneje su raktais. Šypsena
Siaip visada naudojausi Nokia, tai pradzioje jautesi, kad telefas aiskiai letesnis. Bet dabar - ipratau, tas letumas gal tik jauciasi, kai SMS folderi atsidarai, arba trini zinute - kazkaip ilgai masto. Daugiau - normaliai viskas. Batarke - tikrai Gerai tiesa, reikia pastebeti, kad jei BT ijungi arba IR, tai paeda akuma juntamai. Del fotiko - neteko daug naudotis, tik isbandyti - speju, kad naudoja akumo resursus irgi.

Beje, apie originalius aksesuarus, man rodos, nebuvo tai pamineta - nusipirkau original SE dekla T68i telefui. Toksai gan idomus - galima nesioti prie dirzo arba pasikabinus ant rankos. Bet tas mechanizmas nesiojimui prie dirzo tai Blogai - bent jau man tas plastmasinis laikiklis nepasirode patikimas, lengvai atsilenkia - su tuo dekliuku ir buvo pora tekstelijimu ant zemes… Zodziu, galejo ka ir rimciau sugalvoti… Taigi, meciau ji ir trinu kiseneje - gal vasara nebent prisireiks to deklo… Šypsena

Taigi pasiskambinejau del fotoparatu tiems zmonems kurie prekiauja jais tai SE telefonams nebuna su blicu.

Idomu kur pirkai ta originalu dekla…

Girtas ir dar butu smalsu suzinoti kur butu galima isigyti korpusu… nes kiek ieskojau tai nera… arba kainos nesamoningos 150-160ltLabas

Dekla pirkau Maximoje, Pramones pr., Kaune, Omnitelio skyrius ten yra.

Darbininkėlis tas T68i Šypsena
Turiu neaiškuma:
Ar jums pavyksta siųsti telefonų knygos kontaktą kitam vardui, iš pačios tel. kn.? Kaip žinia reikėtų daryti taip - pasirenkame kontakto vardą, spaudžiame tą kairįjį sistmeninį klavišą ir iš atsidariusio menu renkamės 4ą punkta ‘Siųsti t. kn. įrašą’. Toliau - > kaip SMS, na ir atsiveria įprastas numerio rašymo laukelis, tačiau pasirinkti norimo nr. iš tele-knygos negaliu Nustebęs
Taip pat šios problemos neapeinu įėjęs i telef. knygutės menu → tvarkyti kontakt. → siųsti t. kn. įrašą…
Kame kampas?

Reikės, kaip melomanui, tą radijuką įsigyt Šypsena

jei norint kelis naujus nr is telefonu knygos perkopinti i sim,neiseina perkopinti tik tuos kelis,o ne visa knyga?