GSM patarimai: Siemens M55 programiniai papildymai

na gal kas kokiu nauju patchu idomesniu rado? kazkaip aprimo visi sie reikalai… man ir jau pabodo savo telefa kastruot Cha cha dabar tik draugam karts nuo karto laikroduka idedu…

o kam ji naikint Mirkt taigi super daiktas… sukelei i ji wav priskyrei skambinimo melodijoms ir pamirsai… o kitas diskas laisvutelis…

O tai kaip ten priskirt tuos wavus skambuciams?Pas mane tik java.Paiskink detaliau?

cia kazkur sioj temoj buvo net kelis kartus akcentuota kad atsidarai paslepta kataloga atrodo HMI or smt… jame randi profile.pd ji atsidarai su notepad ir randi nuorodas iki melodijos… ten vietoj A irasai B. tada B diske sukuri toki pat kataloga ir i ji sumeti visus wav ir viskas Šypsena

Pagaliau ir man pavyko pakurti savo usb laidaCha cha tai isimeciau jau kelis patchusGerai gal galit duot linka i wav garsus irasinejanti diktafona for m55v11?

Negi neber m55 patchinimo entuziastu?

kazi jis yr ant v11,bent nemaciau

O tas skaitmeninis laikrodis vietoj uzraso labas ar yr v11?Ir dar:jei isidejau kelis patchus nepasidares backup’o ar nebus problemu darant backup?

nu zmonems,ka jus galwojat! tai tawo backup bus su tais patchais

tipo kai yjungi uzsklanda taupus rezimas?

TikriausiaiCha cha tai tie patchai kur isidejau naudingi pakankamai,tai px kad backupas su tajs patchajs busCha cha toy parasyk savo nr man i privata,jei kas nors nepavyktuŠypsena

o kodel tu nenori numusti iki v10 ir tada isidet b diska? kazkaip man tai cia yra pats geriausias patchas… tada ramiai gali visoms grupems po wav melodija priskirt ir dar vietos buna…

Intruder o kaip numust?tipo uzrasyt v10 ant v11?

taip. su updeitu is http://www.gsm-multifund.com

jo. Toy duotoje nuorodoje eik i update ir ten rasi 10 versija is gamintojo netinka.

Q: o su v11 ekranas ne geriau rodo? nei v10?

Nuo versijos ekranas nepriklauso.

gal but v11 tik kiek stabiliau veikia nes dabar pas mane kartais nusimusa zadintuvo melodija Nekaltas tik neaisku ar cia v10 kalte ar kazkoks patchas biski pjauna gryba…

nors del stabilumo negaliu teigti nes v11 pas mane isbuvo tik kokia savaite Cha cha

ka daryt man su v_klay ismeta error kad kazka su com jungtim blogai bet kopijuöt failus galiu.

Q: del wav`u. kai juos susidedi i b diska ir priskiri skambuciams ar galima paprastai paimti ir pasiklausyti atsidarius folderi?