GSM klubo atributika - ar norime jos ?

o kaip tu manai visa tai įgyvendint ???kaip priimsi užsakyma kaškokiam atributui ???kaip garantuosi,kad užsakovas susimokės ir panašiai ???

Geriausia taj butu kad kam ko rejkia tegul is anksto sumoka bapkes nes paskuj ispirx tik puse Cha cha

Netik, kad geriausia, bet taip ir bus, jeigu bus Laimingas

gal geriau padaryt sutartį su reklamos kompanija. ir kam ko reikės tas ta pats nuvažiuos ir užsisakys ir susimokės. tik reikia sumaketuot marškinelius , kepures ir visa kita

Saunu ir as noriu.O kiek jau pakaktu norinciu? Reikia paskaiciuoti kiek yra norinciu isigyti wisa tai.As tai ir noreciau su sawo niku.

Man irgi nepamaisytu lipdukai ar tusinukai. As uz Taip Gerai

as uz. o apie kainas dar negalvojot?

dar aulaus atidarytuvo noreciau su gsm klubo atributik. Cha cha

Aš UŽ! Gerai Labai gera idėja, visiškai jai pritariu. Be abejonės, įsigyčiau keletą niekučių su klubo atributika. Logo aš manau yra visai tinkamas, nebent kas sumanytų papiešti kitų variantų… NekaltasŠaunuoliai, puiki idėja Gerai

taip tikrai geras sumanymas…noreciau ir marskineliu ir lipduku nepamaisytu ir tusinukas :]

Ideja gera Gerai Paimciau “suvenyru” su klubo simbolika… Lyg ir Domas del logo nuomones klause,- sakyciau nelabai jau jis vykes Ne, bet is bedos…

gera ideja

žinoma kad būtų šaunu turėti Geraiir dar būtų geriau kad ji būtų dalinama už nuopelnus klubui - aka geras patarimas ir tt taip gali būti loterijos ir tt OT: pažiūrėkit kaip BC Lietuvos rytas išsprendė simbolikos klausimą - nors vežimu vežk. bet atitinkamai mokėk Cha cha

Pritariu ir as. Paimciau atributikos kazkiek. Ypac maikes noreciau Šypsena

UZ ASH… Taip

Tikrai gera ideja!

Tu turbūt turi tiesią ranką Laimingas ?

Maike imu

as uz Gerai

bet kokiu budu uz viska uzmoket but galima ??? vilniun nevaziuosi gi Ne Kanda