GSM klubo atributika - ar norime jos ?

As uz, o kaip butu su atsiutimu jei ne wilnietis esi?

na pora lipduku ir pora tusinuku nieko pries tureti.

Kažko ir aš noriu… Tiktų ir tušinukai, ir kepurės, ir maikės… ir net seilinukas Juokiasi Juokiasi. Nu nesu išrankus, kas bus tą gal paimsiu.

Ash irgi uz! pvz lipdukus , ant telefo nugareliu , bet reiketu tokiu kurie , jeigu prireikia LENGVAI nusiluptu ir nieko nepaliktu ant nugareles telefo , arba kad ir marshkinelius , arba kepuraite… tikrai cool sumanymas. o tada reikia galvot kaip juos butu galima gauti??

Jeigu kainos ir kokybės santykis bus prieinamas ir deramas, tai gaima bus ir įsigyti, vardan GSM Klubo, tos atributikos Laimingas

ai dar jo , pamirsau pasakyti kad kaina butu zmonishka , o ne lietuvishka!!! Juokiasi

Va, man reikia 3 lipdukų, pakabuko raktams, dviejų tušinukų. Kol kas tiek… Va, dar atidarytuvo alui.

Skraiduole darykit

noreceu zieminiu batu su gsm atributika, o jei rimtai butu wisai nieko alaus atidariklis… bet as pilnai UZ atributika.

Aš Už Gerai Laimingas

Butu neblogai Gerai

tusinukas, lipdukas, maika, kuprine ir sniuras tel ant kaklo Gerai siaip ar taip uz Gerai

mielai isigyciau maike, tusinuka, keleta nakleikiu ar kepurele su GSM Klubo atributika Laimingas Taipwisom keturiom uzh Taip

as irgi paimciau ir maikute ir tusinuka ir kepure ir lipduku ir koki sniura ant kaklo Mirkt atributika visada Gerai dalykas Cha cha

Tuoj ce bl ir nike bankrutuos Cha cha jauciu kaj atejs pirkimo diena pirkeju pamazes Mirkt

Nu, aš galvoju, kad geriausias variantas būtų patys GSM telefonai su GSM klubo atributika… Mirkt Juokiasi O jei rimtai, idėja tikrai nebloga, bet tik jei už dyka - pinigų tam tikrai neleisčiau.

Why not? Paimčiau kokį šniūrelį rageliui ant kaklo pasikabint…

Aš prieš, manau čia tik pinigų švaistymas. Žinot jūs nuo tų lipdukų ir marškinėlių sotesni nebūsite. Na nebent už dyka dalintumėte, gal tada ir paimciau, atiduočiau vargšam vaikams Nekaltas

aš už Taip kodel gi ne Labas

Zmones,nesvaikit,uz dyka jiems Cha chaKas siais laikais uz dyka? Mums bite tiek daug moka, kad jums dar ir i namus atveztume,ikalbinetume paimti,dar primoketume! Nejuokinkit! Jei nebus noro - nebus nieko! O del gyvenanciu ne Vilniuje-kanors sugalvosim, galu gale pastas yra!