GSM apžvalga: Nokia N70 apžvalga

tai wa turiu smart movie plejeri isimeciau .wmv formato filmuka ir taip pat neranda… tai sakau gal kas koki plejeri pasiulysit kad wisu formatu video leistu ziet? Nekaltas

ar naudojat kas si dekla N70 -
http://www.mobili.lt/lt/aksesuarai/nokia/808997.html
kaip jame jauciasi telefonas ???

Galvojau tokį nuspirkt, laikiau rankoj, tai šiaip atrodė gerai, o kaip telefas jaučiasi - nežinau Ne

kodekus isirasyk Šypsena

Ar pasitaiko taip kam, kai skambina kartais pradeda stabdyti melodija, garsas buna kaip is backos…

na man dar taip nepasitaike …

buvo tema apie 3g ir kodel taip ta melodija pasidaro, man irgi tas pats, isjunk nustatymuose 3g tinkla ir viskas ok bus

Gal gali dar pasakyti kur jis atsijungia? Beje bandė kas 2 gb idėti, viską mato viskas gerai?

2 Gb iskas gerai, suprantama. Tik perkant reikia atkreipti demesi i korteles greiti, nes su leta korta bus problemu filmuojant!! Transcend ir Kingston 2 Gb talpos, kurios parduodamos Lietuvoje, N70 yra kaip tik!!

gerai, tia gal db busit tokie malonus ir geri ir pasakysit kur galima butu gaut tuos kodekus N70 ar tiks bet kokie ir kompui skirti? ar reik kazkokiu special for Symbian? Nekaltas

kas??? kokios??? talpos korteles esat dasipirke, kokios firmos???, kur pirkot???, kiek mokejot???, kaip veikia???… rodos viskasNekaltas

Kingston dual voltage 1 gb flopas 80lt veikia kaip ir normalej, tik kad leciau ir ilgiau irasyneja bei krauna fotkes nei is Nokia originalios. Mirkt tai kaip ten del tu kodeku riekalai? kokiu riektu ka wisks eitu ir kokie tiks kur ju gaut? Klasta

na tikriausiau ir as priklausysiu nokia n70 klubui, bet mane kankina abejones: dabar turiu 6280, ekranas puikus, mp3 super skamba ir siaip neblogas telefonas, BET man nepatinka tas slide mechanizkas ir foto lievokos gaunasi ir net nzn ar likti su 6280 ar pirkti n70???

N70 irgi slice, o kokybė foto ne kažin kokia, lyginant su kitais naujais Mobilusis Nekaltas

nu o ant 6280 toks slice, kad iskritus gali ir sulustiBaisus

nesuprantu kam tau kist video tuo .wmf formatu, kai tiek visko yra normaliu, sveiku .avi formatu…tiek filmu, tiek klipu…blin, gi sunku po rusiskus saitus palandziot?? be to ir tuos savo stebuklingus wmf gali gi konvertuot su kompu i .avi

nu tai wa klausiau as anksciau kas koki konverteri gali pasiulyt tai wisi tylejo kai reikejo tai db gal koki gera pasakysit ir pasiulysit is kur gaut? Cha cha

gauti tai is interneto, konkreciau gal softex.meganet.lt pabandyk Nekaltas. dugiau nerasysiu, nes nelabai legalu Cha cha. o koki naudoti, tai pasibandyk pats.

nu wo, dekui uz gera linka Apkabinimas

Ieškokit SmartMovie2.50_full_DotSIS_with_PC_Converter; super, viskas yra ir kodekai ir programelė į tel. bei konverteris daryti *.avi viskas ten labai paprasta ir aisq.