Grybautojams, jei ne grybai ir ne uogos dzuku mergos butu žuvys

šiandien aplink SUVALKIJĄ o jai tiksliau- ŠUKLIŲ miškas pagrindas tai voveraitės.kitokų grybų kaip baravykai,rudukai iš 10 aštuoni sukirmija.mažiukų tai pat nedaug,daug kas matyt nuo vietovės priklauso.

[/quote]

tai gal neaiskink kaip man rasyt Labas
jei nemoki skaityt tai dar kart pakartosiu Ufffbuvau SVEICARIJOJ
jei nesupranti ikoneliu Uffftai grybu nei daug nei mazaiLabas

kas per zinute- jei radai rasai buvau ten ir ten - radau ta ir ta…, arba buvau ten ir ten - nieko neradau , nes akinius palikau namuose. viskas turi but aiskiai ir suprantamai Šypsena

mende ra:

buvau,nu taip BlogaiGerai

[/quote]

buvau,nu taip BlogaiGerai

Vakar buvau ties Vilniaus ir Švenčionių raj. riba - prie Pabradės - grybų rasti tikrai galima, vyrauja voveraitės.

Žinant vietas jų neblogai prisirinkti galima, tiesa, bent jau man žinomose vietose tikrai nėra tiek, kad “geltona, kaip pavasari pieniu laukai”,būdavo ir dar daugiau Mirkt, bet miške dabar tikrai jos vyrauja. Per pusantros val. prisirinkau pilną krepšiuką.

Kitų grybų mažai, yra šiek tiek baravykų, bet jie pavieniai, tik tiek, kad dabar skirtingai nei liepos mėn. - dauguma sveiki ir nesukirmiję, tad malonu tokius rinkti. Baravykų vietas dabar okupuoja voveraitės Labas

nu jo kretinga rukoj padatCha cha
varysiu ryt iki sveicarijos paziuretNekaltas

siandien Kretingos raj rinkau tik baravykus tai puskibiris jaunu ir tik vienas perauges per valandike

o aplink kauna kaip Nekaltas

Žemaitijoj tas pats grybų pila. Baravykai ir jauni gan pakirmyje, bet galima pasirinkt ir gerų. Yra jau ir raudonviršių didelių ir mažų. Taip pat voveruškų ir kitokio brudo. Jau nebetelpa namie, ir paminėjus žodį grybai mamą nupurto.Cha cha

Prie Vilniaus buvo kolega vakar, pririnko, bet tokie 7-12cm kotai jau sukirmiję. Mažiukų bedygstančių labai daug. Kaip ir reik važiuot surikt, bet šaldiklis jau užpildytas Cha cha

Na pas mus tik isinegeja antras augimas. Bet kiekiai tai nerealusApsvaigęs neina atsitraukt kai uzeini. Bet kur ju tiek det… tai ir tenka per baravykus pedint i Mašina

Panašu,kad antras kvėpavimas greit baigėsi - trečiadienį 150 vnt baravykų per 3val.daugumoj maži,bet pakirmiję,dar palikom begalę žirnio dydžio,šiandien tos pačios vietos -25 vnt. toks vaizdas ,kad nustojo dygti,didesnių nedaug,bet ir tie neimami,maži irgi pakirmiję.Raudonikiai sveiki,bet nedaug.

vieta-spėju ta pati kur "havana 100 " gaudo

Vakar patikrinau kas miskelyje gyvenaMirkt Baravyku radau tik 6. Visi svarus. Voverusku Apakęs geltona, kaip pavasari pieniu laukaiCha cha Per pora val. kibiras su kaupuValio Veiksmas prie sostines.

sveiki bendraminciai…prasideda antras grybu kvepavimas…vakar nuo 15 val. iki 17 pririnkau mazu baravykuciu ir raudonikuciu visa kibira…kai uzeini tai kruvom, po desimt, po septynis ir visaip…baravykuciai kai kurie pakirmije, bet dauguma sveiki…tiek ziniu…

Džiugios naujienos, reiškia ir apie Vilnių bus galima tikrint kokį ketvirtadienį. Nes sekamdienį su šuniu apėjau eglynėlius aplink trobą, tai kur prieš 2-3sav buvo šimtais, radau lygiai 2vnt peraugusius baravykus.

jei ne paslaptis kuriuose miskuose renki.Dekui.

gal kad greiciau atsaltuNekaltasCha cha

Buvau as irgi sian, tai tik raudonikiai ir voveruskos, bet ir tu skurdus dygimas.

Nesuprantu, kam kišti mineralinį į šaldiklį?Cha cha

kaip ir sakiau raudonikiu dar dar o baravyku Špyga
kita savaite ant savaites labanore busiu Nekaltaszuresiu kas ten darosUfff
bet kad sendien per uogas ir grybus i saldikli net mineralinis netilpo vNežinau