grozis

kojotty: lrytas.lt/auto/radaras/2021/07/13/news/sostines-eisme-darb a-pradejo-nauji-matuokliai-kam-bus-naudojami-sukaupti-rodikliai-200744 73/

Na nebent isigys situos matuokliu, kad ant kiekvieno kampo butu, kas nelabai logiska… Bet kaip uzdrausi i koki Panevėžio centra įvažiuot pro 5 puses, gi nepamatuosi niekaip visuose ivaziavimuose. Vienok gal gausis normalus atskyrimas - turciai su masinom, baudziauninkai autobusu nebent miesto aikstes pamatyt Šypsena

Tai pro tą matuoklį su kokiu passatu mechanika pajebat, išjungi motorą ir prariedi Cha cha

oj ble, jus kazkaip labai smarkiai sudetingai i visa tai ziurit. sustatei radarus/kameras kad numeri skenuotu ir viskas. Pagal numeri ir regitros duombaze - aisku koks kuras ir kokie ismetimo duomenys/standartai. aisku ispjauto katalyzo tai jau neatseksi, bet kazkaip turetu veikt kazkas kazkaip visam vakaru pasaulyje jau taip daroma kruva metu ir nieko naujo, o cia kazkaip iszaginti bandoma per dusle kazka

yessuz - px kaip visame pasaulyje, bent siuo momentu Lietuvai. kai is BY per siena zygiuoja zygeiviai, kai pasiskiepyjusiu vos virs 40proc ir ant nosies rugpjutis ir reikalu marios, tai *bliamba* first world problem pasidaro supi.stas ismetimas ir kaip visus pap.ist. geriau papi.st nebijotu kontoru a la grite (tilo tilo ir nutilo) ir pan, jei jau veiklos reikia. tai ne, prisipi.sineja prie is esmes sudu, idant surinktu keleta mln eur, bet politiniams varzovams atiduotu n balsu

huntero, siaip tai px kas kam px. as tik sakau kaip visas procesas veikia ir nereik ieskot slieku. o siaip juk ispjautus katalyzus turetu matyt per ta ir tiesiog nepraleist, ne? Nekaltas

turetu daug kas ka matyt. man tik esminis klausimas, ar niera kur daugiau ziuret, kur svarbiau, kad uzsiiminejama sudais, ar svarbeuse kaska dariti. kad tik dariti.

As galiu paC prisiduot, kad ispjautas, bet man kaip irnpx, bes TA praeinu. Jei TA praeinu, reiskias istatymo nepazeidziu, telpu i ju paciu nustatytas normas Kietas

dr, jie normu netikrina. Jei matytusi kad išpjautas - nepraleistų. TU išpjovei taip- kad nesimatyų(arba išdaužei) na čia panašiai kaip krovininė q7 - realiai kroviniam, bet kai niekas nežino tinka ir keleiviam Cha cha

dr, a tu pabandyk ispjaut ir vietoj katalizo ten to rezonatoriaus palikt tik tiesia triuba, be jokiu apvadu. nepraeisi man rods.

O žinojot, kad šitiems visiems žalios linijos šūdams remti pas mus atkando iš kelių priežiūros ir tiesimo biudžeto? Piktas

jezau, pas mane nera katalizatoriaus (jis tiesiog ispjautas perekupo), BET-legaliai TA praleidzia. px, kad siule sviecia. nes tokie istatymai Laimingas kita vertus noreciau suscrapinti as ji, bet kad galiu gauti parama 1000 eur, geriausiu atveju…ant autobuso bilietu, arba jei konkretesne parama-tai tik nauja tesla.

Nepergyvenkit, jau arti momentas kai rauks visus su ipjautais katalyzais Šypsena

tai kad net vokiečiai iš euro 3 išima katalika seną ir parduoda už brangiai(kokius 200e) ir įsideda naują metalini(pigiu lydinių) už 300e ir patampa euro 5.

Jiezus, net nesirodo tau. Bet fakc, kad i normas telpama.