grizus namo is uzhsienio

Tikrai daug kas priklauso, is kokio uzsienio grizti…? Kai buvau Portugalijoj, tai tikrai buvau patenkintas, kad jau grizau TaipKokie gali but ispudziai saly, kur berasciu yra dauguma net tarp vidutinio amziaus zmoniu - o ka kalbet apie vyresniuosius…

kas buvo ne baltarusijoj ar rusijoj, tai manau tikrai gristi nenori, o jei kazkokios aplinkybes ir privercia tai sugrize ir pamate lietuva manau jie jaucia kaip akmens amziuj. as po kiekvienos vasaros dar koki menesiuka neatsigaunu kad jau vsio as vel sitoj siknos skylej Cha cha. nezinau cia visi sneka kad norisi namo, as budamas uzsienyje trecia vasara gal pora kartu ir pagalvojau kad butu gerai namo bet siaip tai jokio minciu tokiu nekyla.

Kas megsta keikti lietuviu vairuotoju kultura - tas, mano manimu, yra visiskai teisus… Bet kas liecia keliu kokybes bei vairavimo stiliaus, tai pries ~25 metus nuo asiliuku i automobilius perlipe portosai laimi visus durnumo prizus… Nekaltas

Prie ko cia tas pardavejos atlyginimas, ne nuo pinigu viskas priklauso.Jamaikoj, Indonezijoj ar kurioj kitoj saly zmones gauna DAUG maziau negu LT, bet jie nera del to pikti, tiesiog gyvana sia diena ir dziaugiasi LaimingasArgi galvojat, kad zmones daugiausiai sypsosi Sveicarijoj, Norvegijoj ar kurioj kitoj turtingesnej valstybej?O kad sypsenu truksta cia, tai faktas LiūdnasNoretusi ju daugiau Laimingas Laimingas Laimingas Laimingas Laimingas

zjbs jauciuosi, kad grizau namo!

sugrizus namo,man kilo toks jausmas,kuo greiciau is cia vel isvaryt. skirtumas yra,ypac labai skiriasi zmones.asq,viskas priklauso nuo salies kurioje buvai

Darosi linksma, kad pagaliau esi namie. Kietas

Labai faina sugryzus Gerai. Ir daba laukiu kad kuo greiciau butu atostogos ir xujarinciau i Lietuvele!!! As ne is tu kur ant Litvos vien skurda ir valkatas mato. Kai kuriais atzvilgiais cia kurkas geriau nei susiktoj siaures europoj. Ten nera atvirumo, nera supratimo ir to elementaraus zmogiskumo… Gyvenu usieni jau treti metai taigi daug kas zinoma, ir tikrai lietuviams siaurieciai turi ko pavydet, zinoma nekalbu apie finansinius dalykus… Uz Lietuva Alus

reikejo menesio adaptuotis Pavargęs

Nerealu yra grizt namo, kaskart grizus man Lietuvele vis mielesne ir grazesne, o lietuvaites dar labiau Girtas Flirtas

tai jau taip Cha cha

na jo, kol studijavau uzsieny, tai per atostogas kartais ir nespedavau adaptuotis… Nekaltas