grizo

Kostia,siaip jei kasis ir treniruotes zmogui darbas,o ne malonumas,dažniausiai bbis gaunasi…as vis dar po palosimu kojas vos velku,skauda,sustinges Cha cha bet tas nuovargis toks…toks Apkabinimasvyriausias,veziokis mane visur,kaip sabutylnika,pažadu gert ir zakuske rūpintis kada tik panoresi Juokiasi

vyriausias - Juokiasi manau kad tavo planas tinka klube, kelte - px lexusas…kur jos dings is povandeninio laivo be batu… Cha chasikseri - ugis kaip priedas prie viso kito - ok. ugis vienas …matau tik minusus o del “idek tiek darbo” 100 proc. teisus, nes dar cccp laikais sake kad darbas bezdzione paverte zmogumi Cha cha

Na taip,bet kai darai nuo mazens tai,atrodo norma…va miegot smagu,o pabandyk kaip gaisrininkas 24val miegot…o jiem,ypac rajonuose kaip niechui Cha cha o siaip sportininkai azartiski žmonės, uzsikabini, rezai gereja,kontraktai dideja…stimulas yra.

sixeri, vel pjauni gryba surades kokiu 05m fotke ir deliodamas kaskart? BlogaiKas del ugio, tai aisku ugis ne 100proc, reikia noret, megt zaist, turet gera motyvacija is trenerio ir t.t. Pvz mano istorijE, as kases niekkada nezaisdavau, visada buvau futbolistas, fule lankiau visa vaikyste, o kase, lauke kartais pametydavom, nu bet absoliutus nulis kasej buvau, gal labiau ten kiausi koki zaisdavom ar deliodavom i tas mazas kases kiemuose kur budavo ir kamuoli kases laikiau iki kokios max 9klases. Tada vsio, iki pat trim metu stopas konkretus. Na ka isaugau nemazas zmogus 189cm~ svoris kai kacialinuos 107kg, jegos yra ir t.t. Galvoju reik pradet kase zaist, reguliariai kiekviena pirmadieni praitais metais puse ziemos paejau, ir siais metais beveik visa ziema atvaiksciojau, nu ir ka zaist gerai nezaidziu, bet padarau daug. Nustumiu prie krepsio, atkovoju kamuoli, prastoguoju ir pan. Buciau 180cm su savo zaidimu, net neimtu xebra manes, o zaidejai aplink tikrai visa gyvenima kamuoli laike, moka verztis gerai po krepsiu, taikliai meta ir t.t. Taigi ugis kasej labai labai daug duoda, ir aisku rankos ilgos privalomos. nors siaip sporte praktiskai bet kokiam , ilgos galunes pagal savo ugi yra didziausias pliusas, o ugis irgi yra didelis pliusas, net tam paciam futbole yra daug pliusu bunant 2,00m ugio, aisku neapvarysi greitai, bet yra tam tikra taktikta kur ugis pzdc kiek duoda… boxas, plaukimas, ir t.t.

Rafi… Ibra 190kazkas…geras,messi 168…geras,Ronaldo 180…geras. Fuleje nera ugio ar sudejimo etalono Mirkt

Nu va dr anksciau butum pasakes, pro siaulius vaziavau kaip tik, tai pasakytum, kad darbe uzsilaikysi ir leke butume iki antradienio Šypsena

Uzmatyts pries pora menesiu utenoj sitas vilkas (idomu ka tada veike cia), nu bet garsas sito aparato net aikstelej ramiai judant jopapa Velniūkštis Apakęs

Sixeri sory kad taip apsirengiau, tu mados guru esi. As ka nusiperku po kelis metus nesioju,matyt iseina is mados jau Šypsena