Grikiu kose....

Man tai ir be spirgiu patinka. Apskritai tie spirgiai man Veee.

labai skani koshe, jei dar cukriaus ir sviestuko idedu, tai visai niam Niam niam

geras maistasGerai as praktiskai ja kiekviena diena valgauNiam niam

Skanu… Upac su lydytu sviestu (ghi)

Mes su drauge labai megstame grikiu kose,tai mano drauges vyras anglas buvo pasibaisejes koki mesla mes valgome.Kai vyreme kose tai jis visus langus ir duris atidare.Sake tuoj nusinuodis nuo sio kvapo.O mes visvien savo ir issivireme grikiu kose.Man iki dabar juokas ima,koki ispudi palikome drauges vyrui.Taip zmones galvoja abroad,kad taip lietuviai maitinames

niam,megstu sia kose… galiu ir juos vienus valgyt Niam niam

jep… labai skanu… irgi labaj megstu… Niam niam

jei valgau, tai su sviestu, bet retai. mieliau renkuosi kitas kruopasŠypsena

Atrodo, kad būsiu vienintelis kitaip valgantis grikius - valgau su saldžiu kondensuotu pienu, susimaišau. Na ir užsigeriu pienu. Mano žmonelė tai visada pasibaisėjus į mane žiūri, kai taip valgau. Mirkt Bet ką daryt, gi skanu labai.

P.S.: beje, taip valgyt išmokau pajūry - gal ten taip daugiau kas nors valgo?

Niu, su kondensuotu tai nznNe. Pazistu zmoguti, kuris visas koses, tame tarpe ir grikiu, valgo su uogiene. Man tai kazkaip saldi kose nelabaiNe (isskyrus manuTaip).

na as ir kai pirmakarta pamaciau,kad draugai valgo kose su uogiene, tai buvau pasibaisejus Baisu
bet paragavau ir man labai patiko, tai ir dabar kartais su uogiene kokia paragauju. cia apie ryziu kose
o grikiu su uogiene nesu valgiusi Ne

as tai grikius dazniausiai valgau su tomataisNiam niamarba i ja isipilu pienoŠypsena(ne i puodeli bet i kose)Cha chavat cia vasara 2002 tai buvo grikiu dieta(kaime sedejau)tai su pienu ir sviestu Veee na dabar tai grikiu neprisimenu kada valgiauŠypsenaaaa… uzvakarCha cha

tabula
as tai ryzius su vysniu uogiene valgau Šypsena na o apie grikius su uogiene tai net pagalvoti nenoriuBaisujakVeee

Skani koshe. Dazniausiai valgau su cukrum Niam niam

O, reikes pabandyti…

Mėgstu grikių košę. Man skanu kai į košę šiek tiek įmašau sviesto ir fermentinio tarkuoto sūrio Niam niam.
Prie košės ir pienuką geriu, nors kažkas minėjo, kad taip negerai, bet man skanu Niam niamCha cha.

as irgi…
sviestas + pienas…
man ji patyynka…Girtas

Grikiu kose labai skanu virta su tarkuotom morkom, tik ju turi buti nedaug Liežuvis mm

Sakot su fermentiniu suriu…Hmmmm reik paragaut…Skanu turetu buti…Siaip tai fermentini suri megstu labai…Niam niam

ojezaw… paty slikscewsia koshe kuria kada valgew gyvenime… kaip neskanu, nei saldi , nei suri… FEEEEE VeeeVeeeBaisuKandaIgnoruoju

P.S.: Aisku , skonio reijkalas! Liežuvis