Greitai eina dienos

TaurėAlusmaziau gerti reikia,Baisutada glvos neskaudes ir dienos pailgesTaipGerai

jap pritariu Taip

del to baliaus taip gavosi todel,kad tau buvo labai linksma,labai patiko…jei nepatiktu tai laikas butu ziauriai letai ejasMirkt
Niu man irgi dienos lekia greitai…atrodo,visiskai nieko neveikiu,tik prie teliko sedziu ir valgau,bet laikas lekia nenumaldomai…liko tik savaitele ir vel i mokykla;( bet geriau apie tai negalvotiMirkt

tik sawaite???
o beja kelinta diena i shule reikia?Šypsena

Vat del sios priezasties baliu reik daryt 10 val.Cha cha arba dar daugiauCha cha.NesvarbuŠypsena. Greitai eina, bet ir gerai, kad greitai…

Liūdna

Man tai greit praejo si savaite, lyg kos vejo gusis nuskrido…Cha cha

aha kuo vyresnis tuo greiciau eina laikas…Nustebęs

Nes jo daugiau reikia…Šypsena

greit begantis laikas ish vienos puses yra geraj, ish kitos blogaj Šypsena pvz dabar yra zhiema,ji grejt bajgsis ir atejs vasara… tik blogaj kad ta vasara irgi taip pat grejt bajgsis Šypsena

Lajkas bega…ir labaj greitai…Liūdna~ tuoj ir atostogos baigsis…Liūdna~

Puikiai leidziamas laikas greitai praeina, taciau palieka neisdildomus ispudzius, o *pimp…*ovai leidziamas laikas eina ilgai ilgai, nervinanciai… ai… taip jau yra ir nieko cia nepakeisiCha cha

Man tai seip atostogos labai greitai eina… Atrodo, kad tik katik prasidejo, o jau poryt reiks i sule ciuozt ŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia

tai cia valandos, o ne dienos grejt praejoCha cha