GRAZUOLIAI SENDIENOS

reikejo dar vainika uzdeti Juokiasi Gerai Labas

Vo cia tai batareika Gerai Cha cha. Geri dryziai Taip

***** tas alus.dryziai norma Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Vycia, nu kodėl tu taip? Drovus kam apie kitus pagal save sprendi? Flirtas

Jeigu kazkam ir yra blogai, tai Vyciai. Nežinau Nesuprantu, kaip galima visur tik juodas spalvas matyti… Koks malonumas gyventi, kai viskas aplink tik blogai? Cha cha Bent jau toks vaizdas susidaro paskaicius 9 is 10 Vycios komentaru. Šypsena

Man kaip tik viskas labai gerai, man del jusu kaip kuriu liudna, kad sumaterialeja iki tokio lygio, kad nematot to kas istiesu grazu. Issivystes pas kai kuriuos neplinavertikumo kompleksas :“taigi jai prifisau kibira reik nufotkint ir parodyt, nes niekas nepatikes!”. Ir i ka cia ziuret sitoj pvz foto? O del spalvu tai as ju tiek graziu matau, kad tau nors puse tiek pamatyt… Gyvenu su grazia Moteris, zvejoju upetakius, slakius, lasisas; surfinu Atlanto vanenyne, vazinejuos motociklu, nuo krutines 135kg pastumiu ir man nieko nereik irodinet su kruva lavoneliu kriauklej ispiltu Mirkt

Vycia@ visa tai labai šaunu ir sveikintina, bet vis tiek jei pažiūrėti filosofiškai tai nepadaro tave pranašesniu nei kiti.

stumk ir toliau kad ir 335kgg cianiekam neidomu ir nesiparink prie tu kurie moka zvejoti realiai,o ne prie Kompiuteris ir nesigrk su savo Moterisir Ignoruoju

As niekada nesakiau, kad as uz kazka pranasesnis Ne Tiesiog gaila, kad zmones pamirsta kas yra tikrosios vertybes ,nemato ir neivertina gamtos grozio, o viska suvulgarina ir sumaterializuoja. Ar nors vienas parase po foto “pagavau tik viena, bet uztat kaip pailsejau!”. Visur “tik tiek”, “sniokstimo nebuvo”, “siandien silpnai”…

zenka | 01-12 22:10 stumk ir toliau kad ir 335kgg cianiekam neidomu ir nesiparink prie tu kurie moka zvejoti realiai,o ne prie ir nesigrk su savoir Tipinis budulis islindo Nežinau Is kur tu zinai kiek ir kur as zveju ? Juokiasi

cia kalbam apie zvejyba o ne apie kiek passtumiu buduliu Nežinau

Juokiasi

Gerai

Vycia rase “…vazinejuos motociklu, nuo krutines 135kg pastumiu”, pasigyrei kaip visiskas pacūkas Juokiasi dar apie savo darba - “puodeliu plovima” neparasei Cha cha

jau geriau būtų nesigyręs, dabar vėl veidu į … tėškėsi ir dar kitus buduliais vadina JuokiasiP.S. ne dvasios ubagams ir gamtos mylėtojams yra atskiras klubas biteplius.lt/lt/2club.welcome/161-=%281755405720 ten visi gamtą myli ir niekas nieko nežaloja Cha cha

vycia Vau! tai tu super vyras Cha chazod Kvankt? Blogai

Zaibys alus ir kaina prieinama 1lt kai ta supysta svyturi praso 3 beveik Cha cha

Bet tai kaip zjbs is konteksto pacituot ir pasidziaugt Linksmybės Alvisko vizitine kortele, bet ziuriu ir nauja karta auga , bus kam pavaduot Gerai

gražūs ešeriai Taip Gerai rytoj ir aš bandysiu jamti jų Taip