Grazuoles

Uoj ble, nereikia cia isipisinet turtingas ne turtingas, tiesiog nervina, kai ble pamato tik audi ir pradeda ****elint, nors patys *pimp…* zino su kokiom griuvenom vazineja

Antik, antru begiu is vietos startuok Mirkt

O siaip kaip ant tiek arkliu ir su tokia maza mase tas tavo focusas nieko ypatingo, 6,8 sekundes, ipisu cipa ir *pimp…* znajit tada kas ka, lygiai eitu, gal pries draugo integra noretum is litu? Kazkaip maniau rimciau toks focusas turetu valint, o cia nuo A6 3 TDI pasikrautu

O koks prizas uz antra vieta?

o gal tavo draugo integra noretu pries M3? Nekaltas Labas

kaukens tai neeilinis veiloks esi Cha cha

Kaukenas, tai kol nežinojai, kad ST 225 kumeles turi, tai ir be čipo lenktynaut tiko. O dabar įsimesčiau… Ford kibiras… Ne lygis. Tai pastatyk tą kibirą į vietą. O tai dabar kaip koks morozas - pamatė, kad malkų gautų, tai jau paramos reikia, Integros. Ar tik ne iš Kauno būsi… Valio

Ble, tai cia gi ST, sportine labai kruta, o pas mane paprasta miesto masinyte, ne draskymams skirta, vasaros gale galim stot, kai cipa isimesiu

O su kaunu manes netapatink, dejau skersa ant kauno…

o zinai, kas ST su cipu ir dar pora sudniekiu iki 280ag pasikelia? Nekaltas

cipai jus cipai, baikit zudyt nuo pacio ryto Juokiasi Žliumbia Juokiasi

Tai prie daug litu ir audele galima iki 300 uzkelt, mates youtube vienas iki 300 uzsikeles… Gerai, lopiniukai, geros dienos, varau Jonu svest Labas

duokite man ta fokusa su s4 sulesiu ir zarnas paleisiu

jauciu Kaukenas yra trecias brolis Jonas Paplepėkim

wow kokia oubi putiku putike Ufff Apakęs ir dar is pinigu Apakęs portugalas selsta. Ukelsi tu ta savo triperi bent iki 250 ir nuleks nx visa deze saibom, poto variklis ir verksi nusipirkes.

gerai drioxtelejo kaukutis Juokiasi

jis lo.ch.utis is lisabonos yra ir tiek

kaukene, isnuomok man savo tevus, ka? Arba paprasyk, kad mane isisunytu Drovus Man labai noretus vienos tokios audes in kolekcija, bet neuztenka Pinigai Duosiu 100Lt uz men Paplepėkim

^ taves neeenoooriuu Ne Žliumbia Tu man fuorda nupiirktuum Veee Užsispyręs

type_r Juokiasi kaukenas dar labiau Juokiasi GeraiAs cipa jau turiu insimetes,bet vistiek vasaros galo palauksiu,kol kaukenas isimes…kaku i kelnes Taip