Grąžtas

5-6 cm leda geriau su peikena kapoti?Apakęs

O aš tau dovanoju savo peikeną ir dviratį. Pasiimk nuo Zaraso ežero dugno. Peikena gal 6m gylyje, o dviratis - gal kokių 15 m.

Dabar neturiu peikenos ir man jos visai nereikia žvejojant ant ežerų.

kazkam nievskos rites reikejo? pasiimkit prie Dubingiu tilto Liežuvis

zinoma

ar rudis nuvalysi?

??? ar senai ???Juokiasi

Aa, dar metalinį sietelį žuvims laikyti esu nuskandinęs. Atsirišo beplaukiant ir nuskendo. Prieš 15 metų.

aisku, pernai tai ypac nereikejo Šypsena
o as savo peikena buvau paskandines, negiliai, gal 2m, tai kita zvejyba issitraukiau pasidares spec itaisa Kietas

tikriausiai dar negali nusiraminti, ar daug zuvies buvo

nu kaip as sauniai paskandinau inkara tai pats matei, dovanoju tau ji Kietas

Aciu savo susiremontavau.

nu ash irgi prie klientu rato prisideciauTaip iki ledo tikiuosi raumenus uzsiaugint ir galesiu jau pati eketes greziotiCha cha

nu as irgi grazto neturiu…
kazkaip niekad vienas i zvejyba nevaziuodavau, tai is to su kuo vaziuodavau skolindavaus pastoviai…
siaip tai as irgi pirkciau, bet tik leningradska ir tik titanini…
gal tu vytia ir titaniniu kur gaut zinai?
nes jau kokie du metai kaip baisus deficitas pasidare…

Chaliavcikas

Vot man ranka nupjaus k jiedrieni fieny,su dantim tai neisgrausiu,tai teks ko gero tau padovanoti,su salyga,kad gresi po dviskyles.Viena man.

Apakęs Apakęs Apakęs

uzjauciu…

Vo vo.Su uzuojauta ledo nepragresi.Papjauna mane gruodzio 8.Gali buti pirmas ledas jopamatŽliumbia

nu gal pasekmes nebus tokios radikalios Nekaltas

Nadiezda nas kompas zemnoi…,kad neprisikarkseciau.Bet as tau galiu pasakyti,kad po operacijos chrienovai aparatura veikia.Ka dievas isrado zmogus jau neatkartos.Cia mano ir draugu asmeninis patyrimas.