grazios moterys

Šaldytuvo ieškotojau, mane domina Robkės nuomonė. Kiek supratau, tu jau apžieduotas… Nemėgstu, vyrų - damų nuosavybės. Apakęs

Pupuli, niekas nėra kieno nors nuosavybė Laimingas

Šimtas trylika pardonų, jeigu užgavau jūsų vyriškus jausmus. Nesužeidžiau, tikiuosi, vyriškos savigarbos? Apakęs

KietasRobke taip pat vaikshto su brankteliu ant deshines Juokiasikiekvienas nepriklausomai nuo lyties priklauso tik sau ir apie joki nuosavybe kalba negali klijuotis Drovus

Nuosavybė - tai šutka. Tai kokios moterys tau gražios? Flirtas

Laimingasishore visada vaidino dideli vaidmeny, bet svarbiausia kad nebutu tos vidines tushtumos Nekaltas

ruobke,gražios tos ,kurių tu neturi Šypsena

A-ha, svarbiausia turėti pradinius duomenis… O šiuolaikinė plastinė chirurgija ir iš Schepokliack padarys P.Anderson… Juokiasi

Aš visada su savimi nešiojuosi viltį, kad atsiras kada nors vyras, kuris pasakys apie savo žmoną - Visas gyvenimas prabėgo kartu su pačia gražiausia, nuostabiausia. Ji nesulyginama, aš su ja buvau laimingas… O ji? Ir ji… Gal ir saldu, bet gražu. Kaip legenda…

Kietassavaime viskas kas svetima geriausia, grazhiausia, ir brangiausia Cha cha

Juokiasilauk shuneli kol padves kumele Apakęs

idomu ka dabar veikia save grazhiomis vadinancios moterys ???

Taip legendos lieka legendomis. Liūdnas

spinduliuojancios energija Šypsena

Ir kuo daugiau geri, tuo daugiau jos grazeja…

Jo, kuo daugiau geri, tuo jos grazesnes Taip Taip Taip

Uztai i negeriu. kad neapsigaut. Bet liudna…tiek mazai tikrai graziu… O taip noris pasakyti “esi nuostabiai grazi Flirtas”.

Mažai tikrai gražių? Nustebinai. Visas Vilnius pilnas. Kiek žinau, dar Klaipėdoj yra. Ir Kaune - pati mačiau. Flirtas

O is ko tu sprendi kuri grazi, o kuri ne? Kaip sake O.Benderis: Kai kam ir kumele nuotaka. Apakęs

O is ko tu sprendi kuri grazi, o kuri ne? Kaip sake O.Benderis: Kai kam ir kumele nuotaka. ApakęsSu instruktorium vaikštau. O tu ką pagalvojai? Ne ne, man vyrai patinka. Šypsena