Granulės ar malkos, geoterminis ar dujos ir jų mitai

Dakonas turėjo špyžių gazavyką

Gerai gerai pasakyta, dar geriau su raketa sugerti bonką ir pašnekėti po dušam.
Ja nevkurse rebiata, eto ni tožė samoje čto “Poniat i prostit”?

vakar buvau paziureti kaip dega platinum bio degiklis 24kw katile kkk,nuo lapkricio vidurio iki dabar apie 2t granuliu,sakau neblogai kaip 1975 m statybos 150kv nesiltintam namui? kambariuose 21-22c.tai persasi isvada kad gerai ir tie degikliai?

Granulistai, ka galit pasakyt apie sita katila?
http://techplius.lt/flypage/granuliniai-katilai/ksr-tech-aqua-duo-15-2
5-kw.html

Kas man patiko ,tai kad spiziniai viduriai pas ji, na ir dar girdejau neblogu nuomoniu apie ji. Bet man kazkaip pigiai ir nepatikimai jis atrodo. Kitas dalykas apskritai galva skauda nuo tu katilu, nes gamintoju N+1, o naudingos info mazoka

Kodel atrabotke sukaups daugiau silumos?

O daug spyziaku matei gazavyku?
Viadrus’as, Kunzelis (berods dar) - tai jeigu viadrusas per brangu imk kunzeli Mirkt

O jei rimtai - matomai brangi technologija, arba prigrusta i vidu visko

Susiskambinau su draugeliu, jis uzsiima metalo gaminiais tai is 1,5 mm. Bus per plona. Bet papasokojo apie paskutini nouhau Šypsena ,Yra jau padarita, dare is paprasto pleno 3 mm o i vidu ipila atrabotke, pliusai zimiai dugiau sukaupia energijos,aisku jau givenime nesurudis, neisgaroja, tik reikia jau dvieju konturu viena I nama kita I katila is nerudijancio, Alia labai graziai sloksniojasi backoi siluma ir jegu katiliniame konture antifrizas tai temperatura kelk nors ir iki 130 , kokiam spiziakui jauciu dzin. O plius dar 30 laip, jeigu ta siluma alia suskest su vandeniu, kad i grindis padavinet 40 lapis. Tai turi jau 3 kart daugiau silumaos. Aisku atrodo kaip bredas. Bet !?

Man toke idome ideje atejo, kodel nepadarit akumuliacija su katilų savitaka, tai tada akum. Be slėgio, galima padaryt kvadratine, lamim vieta ir apsildyt lengviau, nereikia siurblio- taupom, jeigu dinks elektra neko neatsitiks. O į ta kuba ivirinam silumokaiti kaip spirokle sulankstina ir gaunam jau kontura su slegiu pvz į grindis. Tokiai tarai issvaizdoju storaus metalo nereikia, gal netgi 1-1,5 nerūdijančio ir užtektų į vidų ti ivirint stripus ,kad neispustu. Išplėtimo indo irgi nereikia, isivaizdoju backoj virsui ivirint kokį 300 cm vamzdi puse metro ,kad ten galetu ant karscios kur vandenį issiplest. isivaizdokit 2 m plocio ant kokiu 0,5 storio ir 2 aukščio, čia jau du kubai o vietos prie sienos nexrena neuzima, apklijoji polisreroliu su alia makrofleksu ir gauni tesmosa o is virsau kokia osb arba paskardint atrodis estetiskai. Pabandisiu paskaiciot savikaina backos ir vieno silumokaicio . Kokie minusai savitakos sistemos? pliusai tai akivaizdus. Su tokiu auksciu skirtumu ir prie pacio katilo savitaka turi būt superine net jaučiu galima kokį balansnika ikist. Aišku stori vamzdiu maksimalų paimt kokį 70tuka. Lauksiu atsilepimu ir gal kas bamdet Idėja

tarpkitko idomiai NVK cia uzvadintas kaip “KPD sgoranija”, o ne katilo. Va cia sakyciau panasiau i teisybe Gerai