Grandet?

Ir i garaza statyt nebent nuplauta pries tai gerai,kitaip druska smaginsis gerai

Pas mane visi trys kibirai pozeminkej stovi, ten +15 Cha chaTik kad pozeminkej su dujom raso kad neglaima ivaziuot, o pas mane cl500 ketinu rytoj ibezdint bezdalus, kazin kaip tada Cha cha jei netycia uzsidegtu, ar sprogtu, reiketu visa nama atstatyti savo lesom turbut Pavargęs

Kitas dalykas, ne tik is isores, o ir vidines sparnu dalis/slenksciu drenaza gerai nuplaut, nes pirsto storumo purvo sluoksniui visur gerai pudyt - ir lauke ir garaze

man tia keisciausia kad masinos ir is italu ar ispanu, kur realiai regione zemiau +5 nekrenta temperatura, pareina parudyjusios, arba netgi supuvusios Apakęs

Per tris,keturias ziemas sildomam garaze musu klimate masina gerai papuna. PaplepėkimPs.negrandau. atsinesu viedra karsto vandens Cha cha

Gal kam bus aktualu pirmadienio ryte Šypsena15min.lt/gazas/naujiena/saugukelyje-lt/is-uzsienio-atsivezt i-asmeniniai-alkotesteriai-ne-visada-rodo-promiles-787-723940

quattre, tie “tsi ir ko” visi lėtai šyla, ar man reik termoso ieškot? Važiuojant sušyla kaip ir priklauso benzui, bet vietoj, kamšty visai nekažką :confused:

Na ta masina papuna ir lauke per tuos tris keturis metus dar labiau manyciau Šypsena

Elbmentari logika. Imesk druska i silta vandeni ir ū salta,kas greiciau istirpdina druska?

Aliektrinis radiatoriukas ir fsi/tdi viduj silt

kaip gramdyt, kai gremžtukas viduj, o nė vienų durų atidaryt nein? Piktas

bet tokiam nano technologiju amziuje negi chimikai negali atrasti tokios druskos kuri nereaguotu su metalu Nežinau

Darenas o kam gramdyt jei vistiek atidaryti neina ?

O kam tokia druska naudinga? tau, ar Valstybei? Avarijos, detales, darbas, kad ir pakasynu kontoru, naudingas Valstybei, o tu su gera masina, esi Nuostolis

Tai kad px ta druska,ypac kas semia oirus,per 5metus nuo naujos nesupuna Cha cha

Ka saldafonas, pinancavyma gavay?

Gavau,daba guliu ant jo ir su šakem pavartau Paplepėkim

As vakar vakare trumpa atkarpa(apie 30km) vaziavau stipriai sningant…tai 3 masinos griovy Kvankt? Kvankt? Kvankt?Visi bmwistai su rvd vilkosi ant 40km/h as su sena audzi ant 60 Valio Valio Valio bent toks moralinis pasitenkinimas Cha cha

Vakar utena - vilnius vakarop, visi 60, labai ramiai ~90-100 visa kelia laikiau. Kolonos kilometrines, kelias visa diena nevalytas, bet reikejo greit gryzt.

nelabai supratau, kodel su bmw(rwd) reikia leciau vaziuot?