Gran Turismo 4

Sunku tau dabar. landzioti inete ir ieskoti kuo prastesnes kokybe ir kuo labiau tikraji vaizda (kury pripazhysta kiekvienas pamates GT4 zhmogus, visai nesvarbu supranta jis ka pie zhaidmus ar ne) ishkreipianciu screenu Šypsena

Nu pirmyn… Cha cha

vazz kaip matau tu vargsti ieskodamas geros kokybes skreenu tipo geros ;]]]]]]

hmm, mano PC yra 1242 GT4 foto todel ieskoti kaip ir nelabai reikia Šypsena Dabar tereikia rasti bent kiek padoresne Forza foto palyginmui, kad pastarasis nebutu labai nuskriaustas Šypsena

hm ign.com screenai 1917 gt4 skreenu prasom ziuret next next… media.ps2.ign.com/media/489/489327/img_2566774.html

s11.yousendit.com/d.aspx?id=1LTU7R78FKO6O1KBF28662TUQ4 parsisiuskit sita video ir patys pamatysit gt4vsforza skirtumai

Video tikrai pralinksimo. Ypac paskutine dalis su mashinomis kuriams galima vairuoti Forzoje ir kuriu negalima vairuoti GT4. Šypsena (tiesa, tai nevisai tiesa, nes toks porshe yra ir GT4 tik vadinasi RUF (firma daranti galingesnes PORSCHE versijas)) Aisq gaila, kad iziureti kas nufilmuota GT3 (2001 metai, ty jau priesh 4 metus ) kadruose beveik neimanoma :confused:

na tai tiesa taciau paskaityk review pasake jog grafika tokia pati gal siek tiek geresne

Aha, paskutinius du punktus galima atmest. Aišku Modena ar GT3 yra zjbs, bet juos sutiksi tikrai dažniau, nei kokį Suzuki ar tą miniveną. Cha cha Na Corvettes garsai zjbskesni Forze, bet kelio garsai zjbskesni GT’e. Liežuvis + pritariu moskvičiuj (j/k), rezoliucija skiriasi…

o tu pats esi zaides pvz. GT4 Prologue?

Apie Forza Racing man patiko faktas, jog daugiau amerikonisku masinu… ypac muscle cars. GT4 turi gal 20 versiju vien Skyline, vietoj to, kad idetu kokia 2004 Mustang Cobra… Na, bet kuris geresnis, pamatysim tik kai iseis… flexable… nori geresniu screenshotu? Va ziurek: channels.lockergnome.com/game/archives/GT4_03.jpgchannels.lockergnome.com/game/archives/GT4_02.jpgchannels.lockergnome.com/game/archives/GT4_01.jpgchannels.lockergnome.com/game/archives/GT4_08.jpgchannels.lockergnome.com/game/archives/GT4_09.jpg

sycorax duok man in-game skreenus kur matytusi masina hud ir spydometras cia yra replay rezime pagerinta grafika

Jei jau reki: “pagerinta grafika, pagerinta grafika!” tai gal dar tixliai pasakysi kas cia pagerinta?

blia tipo daunu apsimeti kad nematai kad seseliai reza uzkelta?

Taip, klausimas nr2. Kodel tavo manymu, jeigu jau PS2 visgi pavelka tokia grafika replay rezhime, ta grafika vairuojant yra “suprastinama”? (zhinoma taip nera, bet kad jau nori nusishneketi, gal rasi priezhasciu ir siam apsurdishkam kureju sprendimui prastinti grafika paciame zhaidime? ) PS. keista kai zhmogus randa inete prastai padarytu screenu ish zhaidimo naudojant prasta yranga (tokiu zhinoma yra mazhuma) ir isivaizduoja kad tai ir yra tikroji ishvaizda.

Isiskaityk mano posta vel. Screenshotu visokiu galima rast, priklauso kas dare juos. Mano point’as - kuris geresnis, pamatysim po to kai iseis abu zaidimai.

Dar pora postu, ir flexable apsidarys Cha cha