graffiti-nusikaltimaz ar menaz?

joCha cha

tiesa dar priklauso vieta.

[quote]Clandestino rašė:
Lietuvoje normalius graffiti teko matyti vos poroje vietų. Visus kitus pacukus, kurie gatavi išpaišyti kožną šviežiai nudažytą pastatą, reikėtų pagavus paauklėti taip, kad kokį mėnesį ant Ignoruoju neprisėstų.Taip
[/quote]

čia tai tiesa…Nekaltas Baisu žiūrėt, kai išmargina bile kaip, be tik pripėckiot…Nežinau

man nepatinka Ne

menaz =)

jo…lewai kai ten prirashineja…kaip kazkaz sake-“rap is cool”,ar shiaip kokiuz warduz…lewuz tag’uz…krc tada tai parkez ima…
nabagai to pastato sawininkai…
o shiaip kur matet nerealiu darbu?

klaipedoj kazkur senamiesty tiksliai nepamenu kur

wln ir yra nieko darboo…
wienaz ciuwaz baigez mano shule nerealiai pieshia,maciau jo darbuz nette!!!jo nicka ego!!

mano manimu graffity yra menas vertas demesio. si mena galetu legalizuoti, bet tik tam tikrose vietose, nes kai ant kiekvieno namo yra uzmesti belekokie tagai, biski uzknisa. bet yra grazu paziureti kai kokiame nors skersgatvyje nupaisytas geras graffitonas i kuri ideta daud darbo…Taip

o taip…
tie wisokie tagai tai s.u.x…KandaIgnoruojuPavargęs

o zjb graffitonaz rulezTaipGeraiKietas

ech…noreciau kad daugiau namu bootu graziai apipaishytu…
bet tik graziai…Juokiasi

Kietas

ziurint kur paiso.

jo…

bootent!!!

o tai kuo tag’ai jum nepatinka? tagai tai yra writeriu parasas ir juos galima graziai uzrasyti ant sienos kad jos negadintu o tik padarytu grazesne Liežuvis~ Šypsena

galima…tik mazai kaz tai daro…
o kam shiaip sawo taguz metyti…
po kuriniu reik juoz paliktiLiežuvisTaip

apsisik…

menas, bet jokiu budu ne ant paminkluBlogai

Juokiasi Juokiasi Juokiasi ssienu nerandi?Juokiasi turbut iskrites is laivo vandens nerastum…:confused: einam parodysiu tik duok ir man dazu…Laimingas

cia kam apsishikti?

nu ok!sakykim as $ tikrai neturiu daug o papaisyti noriu…tai ka daryt jau geriau einu i miesta pataguosiu su viena bakalske uz 13lt o piest gera darba reikia ~60lt…:/tai va…nevisi sika pinigais…:confused:

o tai gal geriau pataupyti…negu taguz deti…ir tada pieshti…Liežuvis