Graffiti ar ji reikalinga ar ne?

Visų pirma tai norėčiau paprašyti kaikurių iš jūsų, kad rašydami savo nuomonę jie bent jau sugebėtų rašyti bent kiek suprantamai… Tarkim, štai – vieno iš komentarų nuotrupa – "vsi geraiu kru nros ant garau ra pan"… Perskaičius norisi paklausti: KĄ?! Maždaug ką tu tuo norėjai pasakyti?.. Jei jau išsakai nuomonę, tai išsakyk ją, o ne velk visokias nesąmones… Daugelis iš jūsų sako, kad graffiti yra gerai, puiku, gerbiu jūsų nuomonę, bet blyn, ARGUMENTUOKIT JĄ. O tai jei perskaičius iš dešimties argumentų aštuoni bus "Man patinka graffiti. Tai gražu", tai atsiprašau, bet… Jo, nuostabus argumentas… Va… O aš, kaip jau KOSoner ir minėjo, manau, kad graffiti nėra blogas dalykas, bet jis yra šiuolaikinis dalykas ir turi atspindėti ŠIŲ laikų dvasią piešiamas ant šiuolaikinių pastatų. Tuomet viskas būtų savo vietoje. Žinoma, negalima ant naujai pastatytų pastatų taguoti, piešti bombingus ir t.t. visiškiems naujokams. Reikia visų pirma jau būti pasiekus tam tikrą lygį. Ir apskritai, reikia, jei jau taguoji, negadinti kito žmogaus darbo savo menu. Na, dar pakenčiama ant skydinių, bet vistiek, NE SENAMIESTYJE. Juk senamiestyje mes ir turime matyti SENĄ MIESTĄ (kas, dėl kažkokių neaiškių priežasčių nesupranta, atkrepkite dėmesį į tai, kad net senamiesčio pavadinimas reiškia SENĄ MIESTĄ). Va… Tai jei jau piešiat, pieškit ten, kur dera. Ir ne tepliones, o tikrąjį graffiti.

Ta, KOSoner minėta, draugė.

man labai grazu graffitiMirkt

Blogai - apskirtai, tik kartais, kai viskas suderinta, patvirtinta, legalu, tada tie projektai pasiteisina, ir buna grazu, o ne tepliones, arba uzrashu rashymas "kaip daugelis sako tai kruta graffiti"Piktas

TaipTaipTaip

grazi grafiti grazu,o jei negrazi tai negrazuTaip.ir tegu tie kurie nemoka paisyt tegu nepaiso ir negadina gero grafiti vardoTaipŠypsena

GeraiGraffitiGerai

Man asmeniskai labai patinka graffiti Myliu norejau kambari bet kazkaip nesigavo Laimingas

Ash taip pat manau,kad shitam pieshimo budui reikia rasti tinkama vieta Gerai Žvaigždė

Reikalinga, bet ne visur Nekaltas

grazus grafiti kur daug spalvu ir ne koks pimp… o tikrai grazu ir ne ten kur nereikia, o kur nors kur truksta to tai jo, bet kur belenkas parasyta ar siaip su juodu uzdetas parasas tai uz toki ne, pamatyciau kad kazkas delioja priejes galva atspardyciau ir nx visa galva su juo apipurksciau savo parasu, nes tokie gaidziai uzp***

Nu gal ne TAIP žiauriai…

P.S. Cia ta, kuri rase wassup’o nicku…

Siaip graffiti yra grazu, bet manau tik tose vietose kur tinka, o tas taginimas belenkur ir belenkaip tai nemanau, kad labai jau puosia mieta Nekaltas Na bet cia mano nuomone Laimingas

Kurie grazhiaj pajsho, ajshq kad Gerai

grazhus grafaz su spalwom ir t.t. reijkalingaz … ne per dawg bet reijk o tokioz terliones qr kaz bilekep nupieshta y da su mashineijs dazahijs tej manaw tokio nereijk tikrej [;