golfas. sezonas baigesi

as tai rio ferdinandelis…Kietas ne, jei rimtai tai golfe as niekas. tik shiaip, pazistu Maruka, Stroly…is matymoTaipGeraiCha chaBaisuGėlėMirkt

viskas ajsku su tavim Cha cha

nu ka chebryte varau golfa zaist Cha chaLabasLabas

Jega grajux, galeciau lost istisas valandas, gaila kad brangus ir dar lietuvoj nepopuliarus

JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

Jup Red Deep, man tai jos zhaislines atrodo, tokias paemus net butu baime kamuoliuka priliest Cha cha Na tau tai tikrai tik metalines tinka kai su tokiu smugiu Cha cha

ka chia tokio juokingo matai? Kad jeginis zhaidimas, ar kad brangus? Nekaltas

o pac sejp zajdes?

nu jo man plienines geriau, bet picha vis tiek nulauziau
Žliumbia sejp mano smugis da biski silpnesnis turetu but ir butu viskas ciki Taip

Bet kaip tu sugebi pitcha nulauzht? Juk gi tvirtas ir nelankstus (Beveik Nekaltas)
Nors ka pastebejau ant savo Ram lazdu, ogi jos labai lankschios kaip plieninems Nekaltas Pvz su dunopu ar prestige mushant atrodo, kad su kazhkokiu metaliniu strypu shvaistais, o Ram tai jausmas kaip su grafitine, tik kad svorio centras aukshchiau ir sunkesne lazda Šypsena

nu man sugebejimu netruksta Cha cha o sejp ka manai apie VANDENES pasiekimus prezidento taurej?
?????????

Nu cia tai uzvarei Šypsena man rodos kad jinai labai daug vasara treniravosi ir jinai privalejo nugalet JuokiasiTaip
zinai juk ji eimuti patvarke Cha cha bet siaip pasielge ji kaip Kiaulė

hehhe ir martynukas pasirode Cha cha taj kada golfa vaziuojam pazaist?

manau sia tema rejktu paversti i naujienas apie golfa. ta prasme apie varzybas, kitas naujienas ir t.t. pabandysim atsakyt i visus jus dominacius klausimus. ka manot tie kurie cia lankosi ir golfa zaidziat?

na viena naujiena bet gal ir biski pavieluota http://www.golfweb.lt/naujienos/skaityk.php?id=119

ir dar 09 20 pirma kart ivyko prezidento VALDO ADAMKAUS taure. pats nedalyvavau, todel smulkiau papasakot negaliu. sejp laimejo marius surinkes 80 tasku per 2 ratu (t.y. 18 duobuciu). zinau kad dalyvavo ViR2, tai gal papasakosi truputi smulkiau?

pabandyk golfa pazaist inernete Taip

http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/223550.201-=(408036150

ViR2 vogiu tavo tema. nepyki?

na kadangi machiau, kaip ji po manes zhaide tai lydere buvo tarp kompanjonu, bet tiesa pasakius idemiau nezhiurejau nes pats buvau uzhsiemes Cha cha

nepykstu Šypsena O geimas tai jeginis Nekaltas
Ir beto labai realistishkas Mirkt Net kamuoliukas nuo vejo uzhsisuka nuo 60-100 metru Apakęs Zhodzhiu pasaka zhaist Šypsena

nu bandau siustis, bet nera dar daug zmoniu ji turinciu tai nezinau kiek laiko uztruks Cha cha

sejp jej turi noro parasyk apie prezidento taure. ir sitos temos nepamirsk TaipTaipTaip